HEAD SUVEVAHEAEGA, KOHTUME SÜGISEL!

KOSTÜÜME SAAB ÄRA ANDA:
6. JUUNIL kell 15:00-16:00 
7. JUUNIL kell 18:00-19:00
11. JUUNI kell 16:00-17:00 VIIMANE 

 

 

 

 

Meeleolupilt

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Tiina Tantsustuudio e Tt-stuudio

 

 

 Täna me tantsime,
Homme me tantsime,
Ülehommegi tantsime veel...

...Ükskord, kui juba meil lapsed,
ikka me tantsime, tantsime veel.

...Ja ükskord, kui lastelgi lapsed,
ikka me tantsime, tantsime veel.

/Lehte Hainsalu/

 

 

Kärdla Kultuurikeskuse juures tegutsev Tiina Tantsustuudio koondab endasse noored inimesed, kes tunnevad kirge tantsu vastu ja kes armastavad laval rambivalguses seista. Tähtsaim omadus tantsuperre kuulumisel on tahtmine ja pühendumine.

Stuudio alustas tööd 2005. aasta septembris ühe rühmaga, kuhu kuulus 7 tüdrukut ja 4 poissi. Aasta-aastalt on stuudio rühmade arv suurenenud ja praeguseks on stuudios 5 põhirühma, milledes tantsivad tüdrukud III-XI klassini. Lisaks põhirühmadele tegutsevad ka ettevalmistusrühmad lasteaedades. Kokku küündib tantsijate arv kahesajani.

Tt-stuudio suureks sõbraks on 2010. aastast MTÜ Tantsumajaks, mis loodi eesmärgiga toetada stuudiot ja teisi tegutsevaid tantsukollektiive erinevate rahastusvõimaluste otsimisel, projektide kirjutamisel nende läbiviimisel ja töö kordineerimisel.

Stuudio viljeleb peamiselt estraadi- ja showtantsu, kuid samas tutvutakse eesti rahvatantsu põhisammudega ja selgeks õpitakse ka valsisamm. Estraadi- ja showtantsu näol on tegemist autoriloominguga, õpetaja poolt lavastatud atraktiivsete tantsunumbritega, mis sisaldavad endas paljute erinevate tantsustiilide elemente. Samuti omandatakse klassikalise tantsu põhitõed, mis on vajalik igasuguse tantsu harrastajale, et saavutada plasitilisus, jõud ja tasakaal. Tundides kasutatakse erinevaid treeningsüsteeme, mis arendavad rütmitunnet, kordinatsiooni, muusikalist kuulmist, lihaseid, õiget hingamist jne. Tulemuseks on särava naeratuse ja ilusa rühiga enesekindlad noored, kellel on hea väljendusrikkus.

Lisaks estraadirühmadele tegutseb ka line-tants, mis sobib igas vanuses naistele ja meestele.

Tantsustuudio põnevam pool on muidugi esinemised erinevatel üritustel kodusaarel kui ka kaugemal. Osaletakse aktiivselt vabariiklikel festivalidel ja konkursidel, kust on koju toodud ka erinevaid auhindu ja eripreemiaid. Üheks eesmärgiks on oselda suurtel tantsu- ja võimlemispidudel. Traditsiooniks on saanud igakevadine suur kevadkontsertkontsert, mil lavale astuvad kõik Tiina käe all tantsivad väikesed ja suured. Samuti jõulukontsert detsembrikuus. Stuudio pakub mitmeid esinemisvõimalusi, mis annavad hulgaliselt uusi kogemusi. Osalemine stuudio töös avardab silmaringi ja aitab luua sõprussidemeid sama alaga tegelevate noorte vahel. Stuudio teeb aktiivselt koostöödtantsuansamblig "Sõleke". 

Suurimate saavutuste kilda võib lugeda aastal 2013 laureaaditiitlit eesti tantsude kategoorias VII-IX klasside vanuseastmes tantsuga "Vihmaloits" tantsufestivalilt Koolitantsi. Samuti on koju toodud 7 laureaaditiitlit Koolispordi Liidu poolt korraldatavalt Võimlemisfestivalilt. 

Lavale on toodud viis tantsuetendust ja on käidud Eestit ja Hiiumaad esindamas mitmetel festivalidel väljaspool kodumaad: Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Belgias ja Türgis.

Tiina Tantsustuudio eesmärgiks on pakkuda võimalust Kärdla lastele ja noortele tegeleda meelepärase huvitegevusega, omandada tantsualaseid teadmisi ja oskusi, arendada rütmitunnet ja kordinatsiooni, lavalist liikumist ja esinemisjulgust. Arendada laste tahteomadusi, püsivust, iseseisvust, vastutus- ja kohusetunnet. Toetade nende esteetilist, kõlbelist ja sotsiaalset arengut ning heade käitumistavade kujunemist.

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!
 
JUUNI
3 Anette Lillemäe
Maria Eller
10 Kreete Pilv
16 Saara Kattel
21 Janeli Juursalu
24 Lotta Vals
24 Miia Üksik
30 Doris Tammekivi
 
JUULI
3 Karoliina Pilv
10 Liis Mändmets
12 Hanna-Maria Simson
12 Harriet Sammal
13 Maarion Eestleol
14 Emili Kuuse
31 Kelly Nurk
 
AUGUST
10 Eva-Lota Eespakk
16 Delis Sinilaid
18 Sandra Känd

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates