Tt-stuudio nooremate tantsijate (Kärdla ettevalmistusrühmad ja IX rühm) jõulupidu - 13. detsember kell 19:00 Kärdla kultuurimajas
Tt-stuudio vanemate tantsijate
(VIII, VII, VI ja V rühm) jõulupidu - 17. detsember kell 16:00 Kärdla kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedHooaja lõpuaakord - kevadkontsert "Mälestus"

Tt-stuudio V rühm Kreekas Haniotis tantsimas

Tt-stuudio V rühma jaoks on käesolev hooaeg viimane Tiina Tantsustuudios. Nad on tantsinud alates 3.-dastKreeka1 eluaastast ja nüüd on kätte jõudnud lõpetamise aeg. Noortel oli soov teha koos veel üks viimane reis ja kuna kevadel on ees meil lõpuetendus ning gümnaasiumi lõpetamine, siis leidsime, et hea aeg on see ära teha hooaja alguses. Vaadates ringi erinevate festivalide korraldajate poolt pakutu vahel, jäi silma päikseline Kreeka ja kuna kuupäevad sobisid hästi, siis oli otsus langetatud juba eelmise hooaja lõpus, et sellele festivalile me läheme. Nii sai organisatoorne töö käima lükatud, kuni sõit 22. septembri hilisõhtul algust sai. Selles reisis oli koos mitu asja: osalemine rahvusvahelisel tantsu- ja laulufestivalil “Hanioti” Kreekas Haniotis, lõpureis ja väike puhkus, et energiat koguda ees ootavaks lõpuaastaks nii koolis kui stuudios.

Loe edasi...

Aitäh! Üksi oleks kordades raskem!

Üks hooaeg on Tiina Tantsustuudios taas möödanikuks saanud! Ajalooraamatusse sai juurde lisatud palju uusi lehekülgi, täis vahvaid ettevõtmisi, uusi kogemusi ja ülevaid emotsioone. Et me kõike seda teha saame, seisab meie selja taga suur hulk rohkem ja vähem nähatavaid, aga ka nähtamatuid toetajaid ning koostööpartnereid.

Loe edasi...

Vahepealne esinemistepõud sai kuhjaga tasa tantsitud

Kätte on jõudnud südasuvi ja aeg tormaka hooaja otsad kokku tõmmata. Aeg on lennanud linnutiivul toimetades, nii et meie toredatest kevad-suvistest ettevõtmistest ja neid oli palju, pole olnud mahti pajatadagi, aga nüüd kõigest järgemööda.Läänemaa

Kui mai kuus suur emadepäevakontsert, mis ühtlasi oli ka meie stuudio selleaastane suur traditsiooniline kevadkontsert, läbi sai, võis ju arvata, et aasta ongi läbi, kuid oh ei. Justkui paisu tagant oleks pääsenud soov, meid erinevatel sündmustel esinemas näha. Ja mis meid ikka rohkem rõõmustada saab, kui et meid oodatakse. Oleme ju selleks harjutanud, et publikule rõõmu pakkuda.

Loe edasi...

XIII noorte tantsupidu „Sillad”

Teekond XIII noorte tantsupeole „Sillad” algas juba nii ammu tagasi, et ei mäletagi täpselt, millal see „Terepäev”354483168 960401325203476 3795728565014275331 n Haapsalus õieti oligi, aga kui veidi oma arhiivis sorida, siis oli see 2021. aasta septembris. Koroonapuhang maailmas oli segi löönud plaanid ja noorte pidu aastavõrra edasi lükatud ehk algselt 2022. aasta suvel toimuma pidanud pidu lükati aastasse 2023. Siit alates algasid ettevalmistused peo jaoks ka õpetajatel, sest rühmad tuli registreerida andmebaasi ja siis repertuaariseminaridel käia. Tiina Tantsistuudiost sai peo karussellile registreeritud 7 koosseisu võimlejaid, kelledest 2 komplekti oli väikesed võimlejad ja 6 suuri võimlejaid. Viimased jaotusid omakorda veel nooremaks ja vanemaks suureks võimlejaks. Kokku hakkas peoks valmistuma 56 suurt ja väikest võimlejat. Esimesed tutvumised akrobaatiliste elementide ja vahenditega tegid tüdrukud juba eelmise hooaja kevadel.

Loe edasi...

Kuidas hiidlased Varssavis käisid!

Varssavi1

2023 veebruari keskel sain naisvõimlemisrühm „Liine” meililisti kirja, kus Tiina (Kaev) küsis Liinede käest, kas nad oleks valmis osalema aprilli lõpus Poolas toimuval festivalil. Sama meili vahendusel sai allakirjutanu ka teada, et minu Liinede grupi seitse naist kaheksast, olid juba trennis põhimõtteliselt sellele väljakutsele JAH öelnud . No kui Sa oled grupi liige, siis Sa oled ju nõus selle otsusega, mille enamus on langetanud.

Loe edasi...

Tiina Tantsustuudio ja Kärdla osavalla kingitus kõigile emadele

 MG 1011

 

Mai kuu on taas kätte jõudnud, mil tähistatakse emadepäeva. Nüüdseks on seegi möödanik. Tiina Tantsustuudio jaoks tähistab mai kuu ka seda, et üks tantsuaasta valmistub taas lõppema ja aeg otsi kokku tõmbama hakata. Pea igal kevadel rõõmustavad Tt-stuudio tantsijad hiidlasi mõne suurema kontserdi või etendusega. Sellel korral oli stuudio kevadkontsert pühendatud aga emadepäevale ja ühtlasi ka Kärdla osavalla ja Tt-stuudio ühine kummardus kõigile emadele. Lavalaudadel astusid üles kõik stuudio põhirühmad ja Kärdla ettevalmistusrühmad. Emmaste ja Viskoosa ettevalmistusrühmad esitavad oma tantsukesi enda turvalistes saalides emadepäeva- ja lõpupidudel.

Käesolev aasta on XIII noorte tantsupeo

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 27

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates