Line-tants: teisipäeviti kell 19:30 Hiiumaa Spordikeskuses

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Heitlik ja ootamatusi täis aasta – natuke nagu blogi...

 

Taas on kätte jõudnud rõõmus suvi ja seljataha jäänud üks keeruline aasta, mil tuli kohaneda uue raalsusega. Olen inimene, kellele meeldib plaane teha ja sihikindlalt nende poole sammuda, kuid sügisel entusiastlikult lootusega uut hooaega alustades, tuli üsna pea hakata oma plaanides ümberkorraldusi tegema ning uue reaalsusega kohanema. Isegi ühte päeva ei saanud ette plaanida, rääkimata nädalast või kuust. Tuli ette päevi, mil lausa kolm kirja väikeste vahedega lapsevanematele töökorralduse muudatusest teele panin, iga järgnev eelmist tühistades. Usun, et mitmed lapsevanemad ei jõudnud mu kirju enam jälgidagi. Kuid kogu selles tohuvapohus midagi me siiski tegime. Vaatan siinkohal möödunud aastale tagasi ja hakkan algusest pihta.

Loe edasi...

Tiina Tantsustuudio rõõmustab - õpetaja Tiina - Tantsuspetsialist, tase 7

20210623 1227181

Öeldakse, et igas halvas tuleb leida midagi head. Nii proovis teha ka Tiina Tantsustuudiot 16 aastat vedanud Tiina, kui koroona kogu huvitöö sarnaselt eelmisele aastale seisma pani. Aeg, mille muidu oleks Tiina veetnud tantsusaalis, pühendas ta hoopis enda täiendamisele kutsekvalifikatsiooni tõstmisele. Varasemalt oli Tiinal erialane kõrgharidus Tallinna Pedagoogilisest Ülikoolist, lõpetades selle 2001. aastal tantsupedagoogina, mis hetkel kehtivas kvalifikatsiooni raamistikus on magistrikraad.

Tänaseks omab Tiina ka kutsetunnistust, kus on kirjas: Tantsuspetsialist, tase 7, valitavad kompetentsid koreograafia loomine, eestvedamine, lavastamine.

Loe edasi...

Tööd alustasid uued ettevalmistusrühmad ehk kuidas meil sügis läinud on?

Kuigi aeg on seoses koroonaviiruse laialdase levikuga praegu keeruline, on Hiiumaal olukord võrreldes mõnede teiste maakondadega päris hea ja Tiina Tantsustuudio on saanud sellel sügisel siiani (27.11.2020) oma treeningutega tavapärases rütmis jätkata. Üks rühm oli küll vahepeal nädalakese karantiinis ja tundides on mõnevõrra rohkem puudujaid, kui tava aastatel, kuid mis sellel aastal on täita tervitatav nähtus, mis sellest, et see toob kaasa rohkem kordus-tööd trennisaalis. Meie tantsijad oma peredega on hoolsad ja hoolivad.  Kui tantsija on kergelt tõbine (mis varem ei olnud takistus trenni tulemiseks) või haiged, siis tundi ei tulda. Nii hoiame üksteist ja loodame, et see aitab meil ka stuudio trennid töös hoida, et pakkuda rõõmu ja anda energiat kuni olukorra leebumiseni vastu pidada. 

Loe edasi...

Lendu läks Tt-stuudio IV lend.... kuid siiski veel mitte päriselt.

 

Möödunud hooaeg on olnud täis ootamatusi. Mitte et varem poleks kunagi ootamatusi ette tulnud, kuid nii, et tantsimine ja kõik muu seisma jääb, sellist ootamatust ei osanud keegi isegi unes näha. Samas oli see aeg, kui sai mõtteid mõlgutada, uusi ideid koguda ja ka kurvastada. Mina, kui õpetaja kurvastasin enim, kui mõtlesin oma kõige vanemate tantsijate peale, kellele see hooaeg pidi jääma viimaseks Tiina Tantsustuudios. Taas oli kätte jõudnud pereheitmise aasta. Valmistasime me ju juba sügisest hoolega ette toredat etendust muinasjutu „Tuhkatiinu” ainetel, kus igal lõpetajal tantsida üks peategelase rollidest, et anda üks tore ja meeldejääv lõpuakord kaksteist aastat kestnud teekonnale, mis oli täis armastust tantsu vastu. Samuti soovisid tüdrukud omapoolt kinkida oma toetajatele, publikule ja sõpradele ühe etenduse ning tänada Hiiumaa sooja ja toetavat publikut, kes neid kõik need aastad alati hästi vastu võtnud on. Tantsud selged, kostüümid valmis õmmeldud, dekoratsioonid valmimisel, vaid väike sabaots veel teha, ootasime elevusega 1. aprilli, esietendusepäeva. Ja siis...tõmbas vääramatu jõud kõigele kriipsu peale ja pani ootel. Tantsusaal jäi tühjaks ja kostüümid nukralt rippuma.

Loe edasi...

VÄLJAKUTSE - kõhulihased

UUS VÄLJAKUTSE MAI KUUKS - TÄHELEPANU, TÄHELEPANU - ÜLESKUTSE KÕIGILE, KES SOOVIVAD ENNAST ARENDADA!


Tt-stuudio kuulutab välja maikuu väljakutse!

KESTUS: 1.-31. mai 2020

TEEMA : kõhulihased

OSALEMISTINGIMUSED:

Vaata videod ja tee järgi, kas suudad kuu lõpus harjutust rohkem teha kui täna!

 

1. tee video 1. mail (no hea küll, 2. mail, kui täna alguse kogemata maha magad), kui alustad treenimist ja saada Tiinale. Sellega oled ennast väljakutsesse registreerinud

2. tee video 30. mai ja saada see mulle

Kõigile osalejatele väike meelehea!

7 tantsu Koolitantsul piirkondlikus voorus

Oh-oh-oh-ooo ja piraki...
Tt-stuudio sõidab 7 tantsuga 7. märtsil Haapsallu Koolitantsu piirkondlikku vooru.

Selline oli reageering peale tulemuste teadasaamist. Nüüd on siis Haapsalus käidud ja keeruline päev üle elatud.

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 23

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

2 Arabella Danieljants
2 Janelis Jasinski
24 Emma Pihlamägi
24 Agnes Katariina Selirand

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates