JÄRGMISED ESINEMISED:


5. mail Putkaste laadal
Tt-stuudio I ja III rühm etno-programmiga "Ükskord ammu-ammu..."

 

 

 

 

Meeleolupilt

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Tt-stuudio nominatsioon Koolitantsu finaalist

Koolitantsu karussell on selleks korraks edukalt seljataga. Maakondlikus voorus, 26. jaanuaril Kärdlas oli Tt-stuudiol võistlustules 13 tantsu, milledest otsepääsu Koolitants finaali võitlesid välja 2 tantsu. 

Loe edasi...

Tantsusaalist teine kodu!

 

Kevadel lõpetab Tt-stuudio kolmas lend. Noorte tantsijate sõnul on Kärdla kultuurikeskuse saalist, kus treenitakse, saanud teine kodu ning trupikaaslastest pere.

 

Loe edasi...

Kaks laureaaditiitlit EKSL Võimlemisfestivalilt

Täna, 10. märtsil 2018 osales Tt-stuudio  EKSL Võimlemisfestivalil Raplas nelja rühmaga, esindades Kärdla Põhikooli ja Hiiumaa Gümnaasiumit. Iga rühm oli võistlustules ühe tantsuga ja laureaatidena väljus konkurentsist kaks.
 
Tt-stuudio IV rühm, kes esindas Kärdla Põhikooli pälvis laureaaditiitli III vanuseastme liikumisrühmade kategoorias tantsuga "Kääbuste marss".
Tantsu autor Tiina Kaev
Tt-stuudio IV rühm tantsis koosseisus: Maribel Tubala, Maria Mäeots, Eliisabet Rehepap, Linda Jürimäe, Kerli Kivisikk, Sandra Känd, Reely Volens, Säde-Reete Servet
 
Tt-stuudio I rühm, kes esindas Hiiumaa Gümnaasiumit saavutas laureaaditiitli IV vanuseastme liikumisrühmade kategoorias tantsuga "Unenäos".
Tantsu autor Tiina Kaev
Tt-stuudio I rühm tantsis koosseisus: Maris Pertel, Emma Kaups, Kristiin Kirss, Marion Demus, Marta Eller, Anette Matto, Emili Kuuse, Saara Kattel, Harriet Sammal, Dana Lukk 

Tt-stuudio IV treeninglaager Emmastes

Tt-stuudiol on traditsiooniks saanud talvine treeninglaager, mida tantsijad alati pikisilmi ootavad. Sel aastal toimus see neljandat korda ja kui läbi sai, siis juba küsiti, et kas ikka järgmisel aasta ka toimub.

Loe edasi...

Kaks eripreemiat ja kaks finaalikohta Koolitantsult

Aastase vaheaja järel, olid Tt-stuudio kõik põhirühmad taas 26. jaanuaril Koolitantsu võistlustules, kui Kärdla kultuurikeskuses toimus festivali Koolitants 2018 maakondlik voor. 

Tiina Tantsustuudio jättis kokkuleppel korraldajatega eelmisel aastal festivalil vahele ja võttis puhkuse aasta, kuna ühel õpetajal on keeruline igal aastal välja panna terve kontserdi jagu uusi võistlusnumbreid, et tervel Koolitantsu meeskonnal oleks mõtet üldse saarele tulla. Peale selle oli ka tantsupeo aasta, milleks ka stuudio rühmad usinalt harjutasid. Kuid kuna Koolitants on ainukene vabariikliku mastaabiga väljundi võimalus, mis meil kodus käes, siis oli meie suureks sooviks, et Koolitants ikka ka edaspidi meile külla tuleks. Seetõttu saigi ametlikult korraldajatega meie nn puhkuseaasta läbi räägitud ja kokku lepitud, et aastal 2018 tulevad nad taas saarele.

Ja nüüd oligi see aeg taas kätte jõudnud!

Võistlistules oli 13 tantsu 7 erinevalt rühmalt. Laval oli 94 tantsijat. Esimest korda olid sel aastal laval ka mudilased ehk 5.-7. aastased ettevalmistusrühma tantsijad. Nemad andsid ka kontserdile toreda avalöögi. Esindatud olid laste-, eesti-, kaasaegse jazzi- ja showtantsude kategooriasse kuuluvad tantsud. 

Tagasiside kohtunikelt oli positiivne ning toodi välja, et õpetaja Tiina Kaevu käekirjale on väga omane palju huvitavaid jooniseid ja jooniste sujuv vahetumine. Samuti toodi välja paar numbrit, mis kohe teistest eristusid ja silma jäid, kuna olid ebatüüpilised just õpetja Tiina käekirjale ja seda heas mõttes kuna eristusid teistest. Hea mulje jätsid tantsud oma viimistletusega ja rekvisiitide oskusliku ja mitmekülgse kasutamisega. Kiideti tantsijate sisseelamisvõimet, korrektsust ja emotsioone, 

Peale emotsioonide rohket ja toredat kontserti, kuulutati välja tulemused, mille üle oli põhjust ainult uhke olla ja rõõmustada

Otse pääsu finaali  lunastasid endale kaks tantsu:

  • "Pesunaiste polka" autor Tiina Kaev, esitaja Tt-stuudio III rühm, eesti tants, X-XII klass
  • "Kevad" autor Tiina Kaev, esitaja tt-stuudio V rühm, lastetants, I-IV klass

Eripreemiad pälvisid:

"särava esituse" eripreemia Tt-stuudio VII rühm tantsuga "Väikesed jänkud, autor Tiina Kaev, lastetants, I-IV klass

"lihtsuses peitub võlu" eripreemia tantsule "Regitants" autor Tiina Kaev, esitaja Tt-stuudio I rühm, eesti tants, X-XII klass

 
Kui mitu aastat on Tiina Tantsustuudio olnud Hiiumaal ainuke Koolitantsul osaleja, siis sellel aastal rõõmustasid oma osalemisega ka õpetaja Jaanika Kuuse ja Maigi Taelma juhendatavad tantsurühmad, vastavalt Kärdla Kultuuri ja Vaba Aja keskkuse rahvatantsurühm "Naadresed" ja "Mõisakad" Suuremõisast. 

"Naadresed" lunastasid oma tantsuga "Jõulupuka tants" otsepääsu finaali. Nii on Hiiumaalt finaalis võistlemas kolm tantsu. See on uhke saavutus.

Vaata lisaks!

Vaata pilte!

Lehekülg 1 / 23

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!
 
2 Maribel Tubala
Marta Eller
20 Liisa Rehepap
 21 Lisethe Kask
22 Laura Voogla
27 Lenna Vals

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates