Line-tants: teisipäeviti kell 19:00 Hiiumaa Spordikeskuses

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedEripreemia Pärnust Koolitantsu finaalist...

Tunnustuspreemia Koolitantsult

17. aprillil toimus Viljandis Ugala teatris Koolitants 2022 Viljandi- ja Jõgevamaa piirkondlik voor. Kokkuleppel Koolitantsu meeskonnaga sai just sellel päeval võimaluse osaleda ka Tt-stuudio oma nelja rühmaga kokku kuue tantsuga. 

Loe edasi...

Tt-stuudio saadab viienda lennu teele tantsuetendusega!

 

Kevad on saabumas ja Tiina Tantsustuudios on päevad kiireid askeldusi täis. Tantsijad astuvad usinalt iga päev sisse trennisaali uksest, et selgeks saada tantsud ja sooloroolid uue etenduse tarvis, mis jutustab salapärase ja armastatud tegelase, Mary Poppinsi toimetustest ja seiklustest koos Michaeli ja Janega.

IV r Igatsus Koolitants piirkondlik voor Haapsalus 732020 1

Loe edasi...

Kuus vaprakest viimast korda koos laval

Tantsuõpetaja Tiina Kaevu stuudio viienda lennu tüdrukute kohta ütleb õpetaja mitu korda, et nad on vaprad. Kolmel aprillikuu päeval näeme neid – Säde-Reete, Linda, Eliisabet, Maribel, Maria ja Liis – viimast korda koos laval, tantsuetenduses “Daam vihmavarjuga” 12 aastaga omandatud oskusi esitlemas.Harda2

HARDA ROOSNA

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe edasi...

Tt-stuudio tantsijad tõi Tartust laureaaditiitli

 

20211219 162354

Tiina Tantsustuudio tantsijad käisid peale kahe aasta pikkust pausi võistlemas ja tõid kohe kaasa laureaaditiitli. “Uhke on olla nii tublide tüdrukute õpetaja!” kommenteeris tantsuõpetaja Tiina Kaev sotsiaalmeedias.

Võimlemisklubi Janika korraldatud festival SlonnyFest 2021 toimus pühapäeval, 19. detsembril Tartus A Le Coq spordihoones. Tt-stuudiot esindasid festivalil kaks rühma. Tt-stuudio V rühm pälvis tantsuga “Tunne mida vajan!” laureaaditiitli ja Tt-stuudio VI rühm tegi tubli esituse tantsuga “Judy”. /Harda Roosna/

Loe edasi...

Linnalaager Kärdlas

20220206 103510

 

Juba kaks aastat on kestnud keeruline olukord, kus rohkem kuuleme teateid sellest, et midagi on tühistatud või jääb ära, kui sellest, et midagi toimub. See pidev ära jäämine, lootuse andmine, et ehk õnnestub ja siis jälle tühistamine on mõjunud noortele ja ka täiskasvnutele kurnavalt ja pärsib motivatsiooni midagi teha.

Loe edasi...

Heitlik ja ootamatusi täis aasta – natuke nagu blogi...

 

Taas on kätte jõudnud rõõmus suvi ja seljataha jäänud üks keeruline aasta, mil tuli kohaneda uue raalsusega. Olen inimene, kellele meeldib plaane teha ja sihikindlalt nende poole sammuda, kuid sügisel entusiastlikult lootusega uut hooaega alustades, tuli üsna pea hakata oma plaanides ümberkorraldusi tegema ning uue reaalsusega kohanema. Isegi ühte päeva ei saanud ette plaanida, rääkimata nädalast või kuust. Tuli ette päevi, mil lausa kolm kirja väikeste vahedega lapsevanematele töökorralduse muudatusest teele panin, iga järgnev eelmist tühistades. Usun, et mitmed lapsevanemad ei jõudnud mu kirju enam jälgidagi. Kuid kogu selles tohuvapohus midagi me siiski tegime. Vaatan siinkohal möödunud aastale tagasi ja hakkan algusest pihta.

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 24

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates