KOHTUMISENI JAANUARIS 2023!

EELINFO!
Tt-stuudio laager V, VI, VII ja VIII rühmale toimub 17.-19. veebruar 2023 Palade koolis

REISIBLOGI!

Tt-stuudio V rühma Praha-Budapesti reisi blogi loe siit


LINE-TANTS kohtumiseni 7. veebruaril 2023

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedVõimlemispidu "Pidu läheb käima"

Tants seinal!

tants seinal1

 

Möödunud hooaja kevadel, kui loodus talveunest ärkas ja Hiiumaa elamuskeskusel Tuuletorn hakkas saabuma teine sünnipäev, pöördus minu, Tiina poole ronimisseina instruktor põneva mõttega, et temal selline idee, teeks ronimisseinal tantsu, mis sa arvad, kas see on teostatav.

Loe edasi...

Tt-stuudio V rühma tantsuline november

Praha budapest1Oli 2019. aasta hilissügis, kui meil avanes põnev võimalus, võtta vastu kutse rahvusvahelisele tantsufestivalile Armeeniasse. Valmistasime elevusega ette võistlusprogrammi, kui kõik toredad plaanid lõi pahupidi koroona epideemia ja elu jäi maailmas justkui seisma. Tillukeste sammudega normaalsuse poole liikudes ei julgenud aasta pärast suuri plaane teha, kuid 2021. aasta sügisel hakkasime taas Armeenia festivaliks valmistuma, et sõita sinna 2022. aasta suvel, kuid nüüd pani oma sõrme vahele sõda ja kõik lennud Jerevani tühistati. Pidime teist korda samade tüdrukutega kurvastama, kuid iga olukord on millekski hea ja nüüd tagasi vaadates mängisid need olukorrad meile, Tt-stuudio V rühmale, kes on stuudio kõige vanem rühm, kätte toimekalt toreda, elamuste- ja tantsurohke novembri.

Loe edasi...

Tiina Tantsustuudio alustab uut hooaega

 

Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) on juba 17 aastat andnud Hiiumaal vabahuviharidust tantsu vallas ning pakkunud võimalust sadadele lastele ja noortel tegeleda tantsuga, mitmekesistades seeläbi huvitegevusvõimalusi ja rikastades Hiiumaa kultuurimaastikku.

Sellel sügisel alustab stuudio oma 18. hooaega ja ootab oma ridadesse uusi tantsijaid.

Loe edasi...

Aasta õpetajaks valiti Tiina Kaev

Esimest korda 22 aasta jooksul valiti Hiiumaa aasta õpetaja huvikooliõpetajate seast – tiitli pälvis tantsuõpetaja Tiina Kaev.1Lküles 1
Kooli alguse eel kogunesid Hiiumaa haridustöötajad Sõru puhkekeskuses. Tavapäraselt jagatakse kooliaasta eel tänu ja tunnustust koolide-laste­aedade õpetajatele, tänavu märgati ka huviharidust ning aasta õpetaja tiitli ja preemia sai Tt-stuudio tantsupedagoog, kunstiline juht ja koreograaf Tiina Kaev.
Aasta õpetaja tiitliga tunnustamiseks esitas ta Emmaste lasteaia Naksitrallid kollektiiv, kus Tiina töötab alates 2008. aastast.

Loe edasi...

Meie õpetaja Tiina on Hiiumaa aasta õpetaja 2022

Tiina Tantsustuudiol on suur rõõm alustada uut hooaega sellise toreda uudisega, et just meie õpetaja Tiinale anti üle 26. augustil  Sõrul Hiiumaa haridustöötajate tunnustusüritusel Hiiumaa aasta huvialaõpetaja ja Hiiumaa aasta õpetaja 2022 tunnustus.

301969203 10159966515904787 884102254423619578 n

 

 

Hiidlased Tallinna võimlemispeol

Eesti Spordiselts Kalev korraldas 5.juunil 2022.a. Pirita Spordikeskuses XXII Tallinna Võimlemispeo „Aeg unistada“, kus osales ka Tiina Tantsustuudio naisvõimlemisrühm "Liine" (edaspidi „Liine”) .'

20220605 175721

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 25

EENeti logo  KÜSK logo    


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

Sünnipäevalapsed

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

15 Sofia Rätsep
16 Cady-Carolyn Erk
 

mtu

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates