PÕHIRÜHMADE TUNNID TOIMUVAD PARGIS! 


Line-tants: hetkel EI TOIMU

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedUncategorisedRiias tantsimas

Tööd alustasid uued ettevalmistusrühmad ehk kuidas meil sügis läinud on?

Kuigi aeg on seoses koroonaviiruse laialdase levikuga praegu keeruline, on Hiiumaal olukord võrreldes mõnede teiste maakondadega päris hea ja Tiina Tantsustuudio on saanud sellel sügisel siiani (27.11.2020) oma treeningutega tavapärases rütmis jätkata. Üks rühm oli küll vahepeal nädalakese karantiinis ja tundides on mõnevõrra rohkem puudujaid, kui tava aastatel, kuid mis sellel aastal on täita tervitatav nähtus, mis sellest, et see toob kaasa rohkem kordus-tööd trennisaalis. Meie tantsijad oma peredega on hoolsad ja hoolivad.  Kui tantsija on kergelt tõbine (mis varem ei olnud takistus trenni tulemiseks) või haiged, siis tundi ei tulda. Nii hoiame üksteist ja loodame, et see aitab meil ka stuudio trennid töös hoida, et pakkuda rõõmu ja anda energiat kuni olukorra leebumiseni vastu pidada. 

Loe edasi...

Lendu läks Tt-stuudio IV lend.... kuid siiski veel mitte päriselt.

 

Möödunud hooaeg on olnud täis ootamatusi. Mitte et varem poleks kunagi ootamatusi ette tulnud, kuid nii, et tantsimine ja kõik muu seisma jääb, sellist ootamatust ei osanud keegi isegi unes näha. Samas oli see aeg, kui sai mõtteid mõlgutada, uusi ideid koguda ja ka kurvastada. Mina, kui õpetaja kurvastasin enim, kui mõtlesin oma kõige vanemate tantsijate peale, kellele see hooaeg pidi jääma viimaseks Tiina Tantsustuudios. Taas oli kätte jõudnud pereheitmise aasta. Valmistasime me ju juba sügisest hoolega ette toredat etendust muinasjutu „Tuhkatiinu” ainetel, kus igal lõpetajal tantsida üks peategelase rollidest, et anda üks tore ja meeldejääv lõpuakord kaksteist aastat kestnud teekonnale, mis oli täis armastust tantsu vastu. Samuti soovisid tüdrukud omapoolt kinkida oma toetajatele, publikule ja sõpradele ühe etenduse ning tänada Hiiumaa sooja ja toetavat publikut, kes neid kõik need aastad alati hästi vastu võtnud on. Tantsud selged, kostüümid valmis õmmeldud, dekoratsioonid valmimisel, vaid väike sabaots veel teha, ootasime elevusega 1. aprilli, esietendusepäeva. Ja siis...tõmbas vääramatu jõud kõigele kriipsu peale ja pani ootel. Tantsusaal jäi tühjaks ja kostüümid nukralt rippuma.

Loe edasi...

VÄLJAKUTSE - kõhulihased

UUS VÄLJAKUTSE MAI KUUKS - TÄHELEPANU, TÄHELEPANU - ÜLESKUTSE KÕIGILE, KES SOOVIVAD ENNAST ARENDADA!


Tt-stuudio kuulutab välja maikuu väljakutse!

KESTUS: 1.-31. mai 2020

TEEMA : kõhulihased

OSALEMISTINGIMUSED:

Vaata videod ja tee järgi, kas suudad kuu lõpus harjutust rohkem teha kui täna!

 

1. tee video 1. mail (no hea küll, 2. mail, kui täna alguse kogemata maha magad), kui alustad treenimist ja saada Tiinale. Sellega oled ennast väljakutsesse registreerinud

2. tee video 30. mai ja saada see mulle

Kõigile osalejatele väike meelehea!

7 tantsu Koolitantsul piirkondlikus voorus

Oh-oh-oh-ooo ja piraki...
Tt-stuudio sõidab 7 tantsuga 7. märtsil Haapsallu Koolitantsu piirkondlikku vooru.

Selline oli reageering peale tulemuste teadasaamist. Nüüd on siis Haapsalus käidud ja keeruline päev üle elatud.

Loe edasi...

Nooremate tantsijate laagripäev.

Kui suuremad tüdrukud veetsid laagris terve nädalavahetuse, siis noorematel tuli leppida veidi vähesemaga, kuid siiski väga toreda laagripäevaga, mille veetsime Kärdlas kultuurimajas ja koolimajas toimetades.

Loe edasi...

Riia - Tt-stuudio VI rühma esimene välisreis

Üks ettevõtmine saab läbi, hakkab valmistumine kohe uueks. Tt-stuudio VI rühm oli põnevil juba pikka aega, sest ees ootas nende esimene reis piiritaha. 21. märtsil sõitsime Riiga, kus toimus „Travelling Festival Riga 2020”.

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 23

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SUVE
SÜNNIPÄEVALASTELE!

JUUNI
3 Anette Lillemäe
8 Maria Eller
10 Kreete Pilv
24 Lotta Vals
24 Miia Üksik
26 Helga Kaibald
27 Loore Pruul

JUULI
3 Carolin Pill
7 Jete Loora Teeäär
10 Liis Mändmets
13 Maarion Eestleol
24 Susanna Lota Juursalu

AUGUST
3 Lisann Tootmaa
11 Piia Lees
16 Delis Sinilaid
26 Viktooria Vesingi

 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates