JÄRGMINE ESINEMINE - Tt-stuudio III, IV, V ja VI rühm osalevad EKSL Võimlemisfestivalil 9. märtsil Raplas

 

 

 

Meeleolupilt

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Segasummasegased jõulud

"Segasummasegased jõulud", mis need küll olla võiks...?
Kui juba SEGSUMMASEGASED, siis on kindlasti sellesse segatud Pipi. Ja nii see täpselt oligi!

 

Keset detsembri kuud, täpsemini 12. detsembril 2018. aastal kogunes terve saalitäis külalisi Kärdla kultuurikeskusesse, et vaadata Tiina Tantsustuudio tantsijate esinemist. Korraga tormas jutuvada saatel saali, kuusk järgi lohisemas Pipi Pikksukk ja oli ülimalt üllatunud, et nii palju inimesi on tema jõulupeole tulnud. Siiski pidi ta veidi pettuma, kui lapsed talle ütlesid, et see pole sugugi mitte nii, vaid hoopis Pipi sattus Tiina Tantsustuudio jõulupeole.


Õnneks kohanes Pipi selle uudisega kiiresti ja võttis oma kätte õhtu juhtimise, mille tulemusel kujunes välja meeleolukas kontsert. Pipi lõbustas publikut oma toredate lugudega, teraste tähelepanekute ja vahvate küsimustega, nii et lapsed toredasti kaasa elasid ja saalist naerupahvakuid kostis.

 

Pipi toimetuste sekka esitasid tantsijad kakskümmend tantsunumbrit, mis peamiselt olid "jõululised" ja need, mis jõulutantsude kategooriasse ei kuulunud, Eestiteemalised etno-folk tantsud. Lavalaudadel tantsisid tantsjad alates kolmandast eluaastast kuni gümanistideni välja, ühtekokku pea 280 tantsujalga.

 

 

Uus ja kaunis!

Kui tavaliselt toimetab Tt-stuudio oma igapäevatöös erinevatest tantsustiilidest koosneval treeningsüsteemil ning ka repertuaari kuuluvad pigem estraadi- või showtantsu kategooriasse kuuluvad tantsud, siis möödunud hooajal oli  rõhk asetatud peamiselt Eesti rahvatantsule. Hea tantsija on mitmekülgne, tunneb oma rahva tantsukultuuri ja valdab erinevaid tehnikaid. Nii saigi tutvutud eesti rahvatantsu põhisammudega ja õpiti eestiteemalisi tantse. Ka märtsi (2018. a) kuus lavel toodud etenduse läbivaks jooneks oli eesti rahvamuusika ja rahvatantsu ainetel loodud autorilooming. 

Loe edasi...

Tantsisime Makedoonias


Käesoleva aasta j
uuli alguses veetsid Tt-stuudio III ja IV rühm nädala Makedoonias, et osaleda XV rahvusvahelisel folkloorifestivalil „Veles 2018”. Festival kestis 4 päeva ning ülesastujaid oli kokku 6-st riigist (Montenegro, Makedoonia, Mehhiko, Slovakkia, Serbia ja Eesti), kokku 15 erinevat kollektiivi.

Loe edasi...

Tiina Tantsustuudio V rühma hooaja põnev lõpp! - Kaunas ja Tallinna Võimlemispidu „Need värvid”

Kevad on alati toimekas aeg, nii ka Tt-stuudio V rühmale, kes veel viimastel koolinädalatel kaks põnevat ettevõtmist teoks tegi, et siis emotsioonidemölluga suvevaheajale minna ja uut tantsuaastat ootama jääda. Mai keskel osaleti Leedus XIV rahvusvahelisel tantsufestivalil „Springfiesta 2018”, kust toodi koju kaks kolmandat kohta. Vaid nädalapäevad hiljem, sõideti juba Tallinnasse, et osaleda esimeste hiidlastena XIX Tallinna Harjumaa Võimlemispeol „Need värvid”. Kuid nüüd kõigest järgemööda!

Loe edasi...

Pidu meile endile!

 

Tt-stuudiol on lõppeamas kolmeteistkümnes hooaeg, mis oli toimekas ja elamusterohke. Aasta võtsime seekord kokku sootuks teisti, kui eelnevatel kevadetel. Noorte ettepanekul sai 27. mail teoks üks tore pidu meile endile, kus tantsiti üksteisele nagu ühel päris esinemisel. Vahe oli ainult selles, et seekord ei vahetanud keegi samal ajal riideid ega pidanud silmanurgast kardina vahelt piiluma, et midagi näha. Lisaks tantsimisele jaotati tunnustusi, saadeti teele lõpetajad ja anti üle vanima rühma tiitel järgmistele lõpetajatele.

 

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 24

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!
 
 VEEBRUAR
 4
 Kristin Kalmus
14 Neidi Harjak
16 Cady-Carolyn Erk
17 Mirjam Süsi
17 Säde-Reete Servet
18 Katariin Kokla
20 Mia-Lisette Sahtel

 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates