Line-tants teisipäeviti kell 19:30 Kärdla Põhikooli väikeses saalis

ALGAB KLASSIKLALISE TANTSU ALGKURSUS
10 tundi reedeti kell 18:30-19:30

Esimene tund 18. oktoobril
Kursust viib läbi Tiina Kaev

Meeleolupilt

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedKolm tantsu finaalis!

Kolm tantsu finaalis!

JaanirdikadTrotsides saarerahva talviseid muresid ja kemplemist ilmataadiga, võttis Tiina Tantsustuudio ikkagi ette sõidu Koolitantsu piirkondlikku vooru täies koosseisus.
 
19. aprillil sõitis Pärnusse 5 põhirühma kokku 67 tantsijaga, et esitada 7 tantsu. Päev algas juba kella 3 ajal öösel, sest hommikune praam läks kell 5. Kui kell 8 Pärnust tulema hakati, siis praamiliiklus veel toimis, aga kell 22 sadamasse jõudes saabus teade, et rohkem laeva ei lähe. Meile tuli appi vastutulelik parvlaeva Regula meeskond, kes meid oma pardale sooja tuppa lasi, kus öö veeta saime. Õnneks oli ööga veetase nii palju tõusnud, et hommikul saime koju kohe esimese praamiga. Kokkuvõttes läks ju kõik hästi ja selgeks sai teadmine, et kogu selle kambaga võib lahingusse minna ilma igasugu kahtluseta. Kõige väiksemad olid 7 aastased, kes olid küll väsinud, aga pidasid vapralt vastu. Mul on suur au olla nende tublide laste õpetaja.
 
Vihmaloits1
 
Kogu neid vintsutusi premeeris aga teade, et kolm Tt-stuudio tantsu on pääsenud Koolitants 2013 finaali. Sellist saaki pole Hiiumaal kunagi varem olnud. Hiidlased on olnud ka varasematel aastatel finaalis, Tt-stuudio Tibi Tiina Tantsutrupp kolmel korral, aga alati üks tants korraga.

Koolitantsu finaalis, mis leiab aset 6.-7. aprillil 2013 Salme Kultuurikeskuses tantsivad:
 
Tt-stuudio I rühm tantsuga "Vihmaloits"
Tt-stuudio III rühm tantsuga "Igavik"
Tt-stuudio IV rühm tantsuga "Jaanimardikad"
 Igavik
Imetlusväärt lapsed, kes on suutelised nii hea esituse tegema , et ennast finaali tantsida olles ärganud öösel kell 3. Minu suur kummardus!

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!
 
1 Anete Sahtel
6 Mariette Kaunimäe
6 Katarina Türnpuu
6 Elisabet Türnpuu
11 Ronja Ild
17 Eliise Lees
25 Anna Marie Vasar
26 Berta Simmer
26 Kirke Nurk
29 Marta Jermakov
30 Mia-Marie Malk 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates