Line-tants teisipäeviti kell 19:30 Kärdla Põhikooli väikeses saalis

ALGAB KLASSIKLALISE TANTSU ALGKURSUS
10 tundi reedeti kell 18:30-19:30

Esimene tund 18. oktoobril
Kursust viib läbi Tiina Kaev

Meeleolupilt

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Enneolematu tantsurõõm ja hea rüht!

7. vaabruaril oli Hiiumaal Koolitantsu päev. Kell 18:00 Kärdla Kultuurikeskuse laval alanud kontsert kujunes taas kord nagu viimastel aastatel kombeks, pea-aegu Tiina Tantsustuudio privaat-kontserdiks. Õnneks on programmi mitmekesistamas igal aastal olnud Kärdla Kultuurikeskuse tantsutrupp Grand, kes ka sel aastal kahe tantsuga välja tuli. 

Tiina Tantsustuudio oli välja pannud 11 tantsu, mis enamjaolt pärinesid just-just etendunud lavastusest "Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi". Siiski oli ka üks selline tants, mis pärines eelmise hooaja lõpust ja mida tantsitud vaid loetud korrad.

Koolitantsu  züriisse kuulusid Kristin Pukka, Kärt Tõnisson ja Ramon "RAMMI" Paukson. Pärast kontserti antud tagasiside oli väga positiivne ja tekitas tunde, et oleme õigel teel. Žürii sõnul jäi väga silma see, millise rõõmu ja naudinguga lapsed asja teevad, kõik emotsioonid olid paigas. Samuti kiideti head rühti ja head jooniste kasutust tantsudes. Tantsud olid eakohased ja mitmekesised, milledes leidus huvitavaid lahendusi ja teemakäsitlusi.

Samuti ei puudunud väikesed näpunäited, mida kõrvataha panna ja võib-olla tulevikus jälgida. 

Tunnustusena suure töö eest sai Tiina Kaev autori eripreemia tantsuelu edendamise eest Hiiumaal. Teine eripreemia läks tantsutrupile Grand kostüümi eest. 

 

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!
 
1 Anete Sahtel
6 Mariette Kaunimäe
6 Katarina Türnpuu
6 Elisabet Türnpuu
11 Ronja Ild
17 Eliise Lees
25 Anna Marie Vasar
26 Berta Simmer
26 Kirke Nurk
29 Marta Jermakov
30 Mia-Marie Malk 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates