VAHVAT SUVE ja KOHTUMISENI SÜGISEL!!!

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTiitlisadu Võimlemisfestivalil 2009

Seitsmes laureaaditiitel

28. veebruaril 2014 alustasid neli Tt-stuudio põhirühma iga-aastatst sõitu Viljandi poole, et osaleda Vabariiklikul Koolispordiliidu Võimlemisfestivalil. Juba kolmandat aastat ei sõideta pelgalt tantsima. Enne pingelist võistlust oli plaanis külatada Rahvusooperit Estonia, et saada ise üks tore teatrielamus. See kord osutus valitus ballett "Rosalinde", mis peaks ühele tantsijale pakkuma nii emotsionaalselt elamust, kui ka vaatluspraktikat ja innustsust ise ikka pearemuse poole püüelda.

Ise astuti võistlustulle 1. märtsil. Võistluskorraldus oli meile juba tuttav. Tt-stuudio rühmad on Võimlemisfestivalil osalenud juba aastast 2008. Nii läks kõik libedalt: proov, avadefilee, nooremate võistlus, lõunasöök, vanemate proov ja võistlus ning lõpudefilee, kus kõik võistlejad kostüümides vaibale marssisid ja põnevusega tulemusi ootama jäid.

Meiegi ei tulnud koju tühjade kätega. Tt-stuudio II rühm võitis laureaaditiitli X-XII klasside vanuseastme liikumisrühmade arvestuses tantsuga "Tüütu putukas". Läbi aastate on see juba seitsmes laureaaditiitel, mis antud võistlustelt koju on toodud.

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates