Tt-stuudio nooremate tantsijate (Kärdla ettevalmistusrühmad ja IX rühm) jõulupidu - 13. detsember kell 19:00 Kärdla kultuurimajas
Tt-stuudio vanemate tantsijate
(VIII, VII, VI ja V rühm) jõulupidu - 17. detsember kell 16:00 Kärdla kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised"Pöial-Liisi"

"Muinasjutt riidekapis"

Tantsuetendus "Muinasjutt riidekapis" on Tt-stuudio käesoleva hooaja suurprojekt, mille lavale toomiseks nägid vaeva ja panustasid oma energiat kõik Tt-stuudio põhirühmad ja õpetaja Tiina juba sügisest saadik. Etendus on loodud C. S. Lewise raamatud "Narnia lood: lõvi, nõid ja riidekapp" ainetel. Etenduse lavastaja ja koreograaf Tiina Kaev.


Kui sügisel hooaeg algas, siis tantsijate esimene küsimus oli, et kas sellel aastal etenduse teeme. Ühe etenduse sünd on loominguline protsess, kuhu peavad panustama kõik osalejad rohkem energiat ja aega, kui lihtsalt tantse õppides. Samas on see huvitav ja kogu kollektiivi ühteliitev protsess, mida väga oodatakse, sest tulemus on seda pingutust väärt. 

Etendus kestis tund ja kakskümmend minutit, mille jooksul olid omavahel seotud 35 erinevat tantsulist numbrit. Iga tantsunumber jutustas muinasjuttu aina edasi ja edasi, kuni jõudis kulminatsioonini ning headus võitis kurja. 
Ühtekokku oli laval 71 tantsijat erinevates rollides. Igat tantsunumbrit ja tegelast iseloomustasid omanäolised kostüümid ja spetsiaalselt selle tegelase jaoks loodud koreograafia. 

Etenduse lavastaja-koreograaf - Tiina Kaev
Tekstide autor - Regina Jõeleht
Valgustaja - Kustu Künnapas
Helindaja - Heino Veanes
Muinasjutuvestja - Arno Kuusk
Rekvisiitide meister - Ain Jepišov
Kapikunstnik - Sulev Loopalu
Kostüümikunstnik - Tiina Kaev
Õmbleja - Elga Nõmm


Peaosades tanstisid:
Lucy - Jandra-Lisett Uusmaa
Edmund - Maribel Tubala
Susan - Berenike Järvekülg
Peter - Triin-Marleen Suve
Valge Nõid Jadis - Kristiin Kirss
Härjapõlvlane - Emili Kuuse
Isand Kobras - Krislin Kivistik
Emad Kobras - Maris Pertel
Lõvi Aslan - Kreete Kokovkin
Faun Tumnus - Marion Demus
Jõuluvana - Kerli Kiviskk
Põhjapõder - Säde-Reete Servet


Etendust tantsiti Kärdla Kultuurikeskuses 15.ja 16. märtsil kokku neljal korral.

Etenduse toimumist toetas Kohaliku Omaalgatuse Programm

 

Eelnevatel aastatel on Tt-stuudio lavale toonud etendused: "Lumekuninganna", "Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi" ja "Pöial-Liisi".

 

Tiina Tantsustuudio tänab oma häid abilisi, kes on kaasa aidanud Tt-stuudio treeninglaagri ja tantsuetenduse "Muinasjutt riidekapis" õnnestumisele:
Hiiu vald, Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus, Kohalik Omaalgatuse programm, Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium, Emmaste lasteaed, Hiiu valla lasteaed, Hiiumaa Muuseum, Emmaste põhikool, MTÜ Tantsumajakas, Ain Jepišov,  Regina Jõeleht, Arno Kuusk, Sulev Loopalu, Timo Lige, Tõnu Soop, Kreete Kokovkin, Näkman Sat, Kustu Künnapas, Pilvi Kallas, Ille Kivistu, Helin Juhe, Anu Pielberg, Marin Juhe, Marina Väljas, Evelin Lukk, Elga Nõmm, Tiiu Aaslepp, Triin Salin, Helen Lees, Reelika Ulla, Karin Vals, Silvi Kivi, Evelin Suuster, Evelyn Paomees, Miina Kiiver, DanceAct Tantsustuudio, Siiri Männamaa, Eve Andre-Tuga, Hiiu valla noortekeskus, Hiiu Leht, Urve Mäetagas, Jarko Pähn.
Samuti suur aitäh lapsevanematele, kes Te ikka ja alati toetavana meie seljataga seisate!
 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates