Tt-stuudio nooremate tantsijate (Kärdla ettevalmistusrühmad ja IX rühm) jõulupidu - 13. detsember kell 19:00 Kärdla kultuurimajas
Tt-stuudio vanemate tantsijate
(VIII, VII, VI ja V rühm) jõulupidu - 17. detsember kell 16:00 Kärdla kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised"Pöial-Liisi"

Tt-stuudio nominatsioon Koolitantsu finaalist

Koolitantsu karussell on selleks korraks edukalt seljataga. Maakondlikus voorus, 26. jaanuaril Kärdlas oli Tt-stuudiol võistlustules 13 tantsu, milledest otsepääsu Koolitants finaali võitlesid välja 2 tantsu. 14.-15. aprillil 2018 toimus Paides suur mõõduvõtt Eesti parimate tantsugruppide vahel Koolitantsu finaalis.
Tt-stuudio rühmad osalesid mõlemad 15. aprilli kell 11:00 alanud kontserdil. Paidesse sõideti koos Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja keskuse laste segarühmaga "Naadresed", kes õpetajate Jaanika Kuuse ja Kritsiina Vessare käe all harjutavad. Ka nemad olid võistlemas samal kontserdil.

Tt-stuudio VI rühm, kus tantsivad II ja III klassi tüdrukud, võistles lastetantsude kategoorias 1.-4. klasside vanuseastmes tantsuga "Kevad", mille autoriks Tiina Kaev. 

NOMINATSIOONI tõi koju Tt-stuudio III rühm, kus tantsivad X klassi tüdrukud ja kes võistles eesti tantsude kategoorias 10.-12. klasside vanuseastmes tantsuga "Pesunaiste polka". Autor Tiina Kaev.

 

Suur aitäh Eesti Kultuurkapitali Hiiumaa Ekspertgrupile, Kärdla Põhikoolile ja Hiiumaa Gümnaasiumile suure toetuse eest reisi toimumisel!

 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates