VAHVAT SUVE ja KOHTUMISENI SÜGISEL!!!

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Toimekas ja rõõmustav märts

9. märtsil toimus Raplas EKSL Võimlemisfestival, millest Tt-stuudio rühmad juba aastaid osa on võtnud ja meie koole esindamas käinud. Nii ka sel aastal võeti sõi võistlusele ette.Kui juba saarelt välja minnakse, siis on mõtekas ka midagi muud ette võtta. Nii sõitiski Tt-stuudio 50 tantsijat mandrile päev varem. Õhtu veedeti rahvusooperi Estonia, kus vaadati tantsijale kohaselt loomulikult balletti ja etenduseks oli "Uinuv kaunitar".

Peale etendust sõideti Oru külla, kust juba aastaid vajadusel sooja öömaja leidnud oleme. Meie toredaks koostööpartneriks on Oru Põhikool, kes meile alati oma abikäe ulatanud on, kui seda palunud oleme.

9. aprill oli võistluspäev Raplas. Tt-stuudios võisteldi kolmes erinevas vanuseastmes:

Tt-stuudio VI rühm 4.-6. klasside vanuseastmes liikumisrühmade kategoorias tantsuga "Koristuspäev"

Tt-stuudio V rühm 7.-9. klasside vanuseastmes liikumisrühmade kategoorias tantsuga "Ehitame maja", mis pälvis ka eripreemia huvitava rekvisiidi kasutamise eest

Tt-stuudio IV rühm võistles samuti 7.-9. klasside vanuseastmes liikumisrühmade kategoorias tantsuga "Aasaneitsi" ja pälvis eripreemia eesti teema kasutamise eest

Tt-stuudio III rühm võistles 10.-12. klasside vanuseastmes liikumisrühmade kategoorias tantsuga "Ränduri labajalg"

Tantsude autoriks on Tiina Kaev

Peale Võimlemisfestivali jäime põnevusega ootama Koolitantsu tulemusi. 20. märtsil, kui tulemused välja kuulutati, oli rõõm suur, sest "Ränduri labajalg" oli endale koha välja tantsinud Eesti parimate seas. Koolitantsu võistluses esitavad tantsu Tt-stuudio III ja IV rühm üheskoos. 

31. märts on Hiiumaa võimlejate tantsupeo "Minu arm" ülevaatuse päev, mil saab ette näidatud ja ära hinnatud mitmekuine töö. Selleks on selgeks õpitud neli erinevat tantsu/võimlemiskava.  Tt-stuudiost võistleb tantsupeole "Minu arm" pääsemise nimel omavahel 4 koosseisu noori võimlejaid ja naisvõimlemisrühm "Liine".

Tantsupeo protsessis osalemise üheks tingimuseks peale tantsude õppimise on ka vajalike vahendiste kostüümide soetamine. Sellele on oma toetava õla alla pannud Hiiumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp ja Hiiumaa vallavalitsus.

 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates