HEAD SUVEVAHEAEGA, KOHTUME SÜGISEL!

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedReisidVeles, Makedoonia 30.6.-8.7.2015

Suur töö päädis nelja pääsmega tantsupeole

Tt-stuudiost alustas 7 kuud tagasi tööd tantsupeole pääsemise nimel 5 koosseisu võimlejaid kahes erinevas vanusekategoorias: neli rühmi noori ja üks rühm naisi ehk naisvõimlemisrühm "Liine". 

Iga rühma puhul võeti vastu otsus karussellile astumisest eraldi, vaagides võimalusi, soove ja ka eelmiste pidude kogemustest saadud teadmist, et kõik peole ei mahu ja tõenäosus, et keegi peab koju jääma on suur. Suur kiitus kõige noorematele, (Tt-stuudio V rühm, kus tantsivad 7.- 8. klassi tüdrukud), kes kuulates ära õpetaja selgitused, et kui otsustate karussellile astuda, siis peate rinda pistma meie oma stuudio III ja IV rühmaga, kus tantsivad tüdrukud vastavalt XI ja IX klassist, siis nende ühine otsus oli, et mis sellest, tahame ausat konkurentsi. Nii saigi regitrisse kantud neli rühma noori võimlejaid ja töö algas.

Kuidas neli?!
Kuna tantsupeol on võimlejate rühmasuuruseks 8 ja meil tantsib V rühmas 18 tüdrukut, siis jaotus rühm kaheks erinevaks koosseisuks, kes siis veel lõppkokkuvõttes ka omavahel vägikaigast vedama pidid hakkama. Nii samuti on see olnud ka varasematel aastatel, kui on olnud suured rühmad ning tekkinud vajadus rühm kaheks teha. See ei ole meie jaoks midagi uut, pigem juba sissetallatud rada.

Naisvõimlemirühm "Liine" on koos käinud aastast 2009 ja sai alguse Tiina Kaevu käe all harjutavatest line-tantsijatest ja nende soovist suurel peol osaleda. Nii ongi iga suure peo aastal, nii tantsupeo, kui Eestimaa suure võimlemispeo aastal rühm taas kokku tulnud ja usinalt harjutama hakanud. Rühma jaoks on see juba viies pidu. Tõsi, igal korral on ka mõni liige vahetunud, kuid on ka kaks võimlejat, kes on kõik korrad peol olnud.

Ülevaatus toimus Tiina Tantsustuudio võimlejatele, kes olid ka ainukesed võimlejad saare peal, 31. märtsil Kärdlas, millele järgnes ärev ooteaeg.Tulemused tehti teatavaks 4. mail. Meil oli palju põhjust rõõmustada ja natuke ka kurvastada, sest üks koosseis noori võimlejaid peab seekord koju jääma.

Tt-stuudiost jooksevad XX tantsupeo "Minu arm" staadionimurule järgmised rühmad:
Tt-stuudio III rühm
Tt-stuudio IV rühm
Tt-stuudio V rühma üks koosseis
naisvõimlemisrühm "Liine"

Tt-stuudio rühmasid on tantsupeol vaja minevate kostüümide ja vahendite soetamisel toetanud Hiiumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp ja Hiiumaa Vallavalitsus.

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SUVE
SÜNNIPÄEVALASTELE!

JUUNI
3 Anette Lillemäe
8 Maria Eller
10 Kreete Pilv
24 Lotta Vals
24 Miia Üksik
26 Helga Kaibald
27 Loore Pruul

JUULI
3 Carolin Pill
7 Jete Loora Teeäär
10 Liis Mändmets
13 Maarion Eestleol
24 Susanna Lota Juursalu

AUGUST
3 Lisann Tootmaa
11 Piia Lees
16 Delis Sinilaid
26 Viktooria Vesingi

 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates