VAHVAT UUT KOOLIAASTAT!

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTööd alustasid uued ettevalmistusrühmad ehk kuidas meil sügis läinud on?

Tööd alustasid uued ettevalmistusrühmad ehk kuidas meil sügis läinud on?

Kuigi aeg on seoses koroonaviiruse laialdase levikuga praegu keeruline, on Hiiumaal olukord võrreldes mõnede teiste maakondadega päris hea ja Tiina Tantsustuudio on saanud sellel sügisel siiani (27.11.2020) oma treeningutega tavapärases rütmis jätkata. Üks rühm oli küll vahepeal nädalakese karantiinis ja tundides on mõnevõrra rohkem puudujaid, kui tava aastatel, kuid mis sellel aastal on täita tervitatav nähtus, mis sellest, et see toob kaasa rohkem kordus-tööd trennisaalis. Meie tantsijad oma peredega on hoolsad ja hoolivad.  Kui tantsija on kergelt tõbine (mis varem ei olnud takistus trenni tulemiseks) või haiged, siis tundi ei tulda. Nii hoiame üksteist ja loodame, et see aitab meil ka stuudio trennid töös hoida, et pakkuda rõõmu ja anda energiat kuni olukorra leebumiseni vastu pidada. Kõigi heaolu arvestades ja tervist silmas pidades pidime siiski lõivu maksma ja taas kord edasi lükkama oma etenduse, mille juba kevadel suurte lootustega sügisesse lükkasime. Samuti jäävad ära kõik plaanitud sünnipäeva sündmused. Siiski ei anna me alla ja proovime kõik teostada 2021. aasta kevadel. 

Kõik ei ole siiski halvasti. Tiina Tantsustuudio saab rõõmustada uute rühmade avamise ja uue toreda koostööpartneri üle ning ütleb "Tere tulemast" Tt-stuudio tantsuperre Viskoosa lasteaed "Vigri" ja tema toredad tantsusõbrad. Alates oktoobrist alustasid lastevanemate algatusel ja lasteaiapere toetusel just selles lasteaias tööd kaks ettevalmistusrühma, kus praeguseks tantsib lausa 25 väikest särasilmset tüdrukut ja poissi.

Samuti rõõmustasime uute I klassi tüdrukute üle, kes oktoobris Tt-stuudio VIII rühmaga liitusid, kus sellest aastast tantsib 18 I ja II klassi Kärdla Põhikooli vahvat piigat. Kõiki neid vahvaid nn vanu ja uusi tantsijaid kokku lugedes, täitus üks maagiline number. Tiina Tantsustuudios tantsib sellest hooajast üle 200 tantsusõbra. 

Õnneks tuleb vahele ka mõni tore ettevõtmine, millest saame osa võtta. Viimane, osalemine Üle-eestilisel TANTSUAKTSIOONIL tuli küll üsna viimasel minutil, kuid lisas elevust ja indu igapäeva rutiini, sest tänu sellele saime lausa televiisorisse. Naljaga pooleks võib öelda, et kui meid ei saa hetkel näha lavalaudadel, siis vähemalt  televiisorist näeb meit ikka.

Jõulukuul soovime siiski ka meie kodupublikut rõõmustada väikeste ülesastumisetega Kärdla jõuluturul, mis avatakse sel aastal meie uuel keskväljakul.

Tiina Tantsustuudio esinemised Kärdla jõuluturul leiavad aset:
18. detsember kell 16:00
20. detsember kell 12:00
22. detsember kell 14:00

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates