ILUSAT SUVEVAHEAEGA!

KOHTUME TAAS SÜGISEL!

 

KOSTÜÜMIDE VASTUVÕTT: 
neljapäeval, 14. juulil kell 15:00-16:00

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Tiina Tantsustuudio tänu...

... üks hooaeg veereb tasapisi lõpu poole ja soovime teha suure kummarduse kõigile meie toetajatele ja koostööpartneritele, kes on terve aasta meie kõrval olnud ning abistanud oma nõu ja jõuga, et saaksime toredaid ettevõtmisi ellu viia nagu sõidud festivalidele, jõulupeod, laagrid, etendus „Daam vihmavarjuga” jne. ja abistanud keerulisel ajal tunde läbi viia, kui õpetaja ise pole saanud tunnis viibida.

 

Aitäh Kärdla Kultuurikeskuse, Hiiumaa vald, Kärdla osavald, Kärdla lasteaed, Kõrgessaare lasteaed „Vigri”, Emmaste lasteaed „Naksitrallid”, Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium,, Hiiumaa Spordikeskus, Kärdla R. Tobiase nim muusikakool, Kohalik Omaalgatuse Programm, Kultuurkapitali Hiiumaa Ekspertgrupp, Tiit Reisid, Uus pood, Recado Meedia, Aleksander Vanjuk, Liina Sahtel, Arno Kuusk, Heino Veanes, Adeele Reeth Kuusk, Liis Mändmets, Elga Nõmm, Helle-Mare Kõmmus, Helgi Taelma, Jaanika Kuusk, Kreete Pilv, Lotta Vals, Kersti Ojasalu, Grete Olev, Ille Savioja, Anu Juhe, Kadi Saks, Irina Tammis, Elis Nurs, Tõnu Soop, Argo Nurs, Andre Org, Silver Tang, MTÜ Jääk ja Praak, Nuutri Puhkemajad, Klaire Leigri. MTÜ Tantsumajakas, Kristel Vanjuk, Auriika Kivi, Ilona Küttim, Triin Saue, Maris Nõmmik-Kärtner, Karin Liivamägi, Lelet Last, Kätlin Kiisk, Evelin Lukk, Marina Väljas, Haja Kaev, Jander-Eric Uusmaa, Jass Uusmaa, Hiiumaa Käsitööselts, Hiiu Leht, Timo Lige.

Aitäh lapsevanematele, et toetate oma lapse huvitegevust ja seisate kindlalt ning mõistvalt meie seljataga igas olukorras! Olete valmis appi tulema, kui seda vajame, kas siis autojuhiks või lavatagusesse toimkonda või hoopis reisisaatjaks ja panustama oma vaba aega meie hüvanguks!

Aitäh kõigile väiksetele ja suurtele tantsijatele Teie pingutuste ja pühendumuse eest!
Ainult koos saame teha suuri ja toredaid asju!

Tiina Tantsustuudio suure pere nimel

Tiina Kaev

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates