Tt-stuudio nooremate tantsijate (Kärdla ettevalmistusrühmad ja IX rühm) jõulupidu - 13. detsember kell 19:00 Kärdla kultuurimajas
Tt-stuudio vanemate tantsijate
(VIII, VII, VI ja V rühm) jõulupidu - 17. detsember kell 16:00 Kärdla kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedHooaja lõpuaakord - kevadkontsert "Mälestus"

Jussike otsib jõule!

 

Hoogne ja armas jõululugu "Jussike otsib jõule!"  rullus Kärdla Kultuurikeskuse laval vaatajate silme ees lahti 13. detsembri õhtul.

 

 

"Jussike oli üks väike poiss, kellele meeldisid kangesti jõulud ja ta otsustas ühel hommikul koos päiksega teele asuda, et jõulumaa üles leida." Nii algas jõululugu. Oma püüdlustel jõulumaad leida, kohtas Jussike oma teel Tihaseid, Metsahaldjaid, Jäneseid, Kännuvanasid, Liblikaid, Lumememmi, kes kõik teda sammukese lähemale juhatasid. Lõpuks jõudiski Jussike päkapikulaste abiga jõulumaale, kus teda sõbralikult vastu võeti. 

Selline oli siis see lugu, mille tõid vaatajate ette läbi tantsu kaks poissi, üks väike teine suur ja 70 erivanuses tüdrukut, mille õnnestumise nimel ka pühapäeval kokku tuldi. Etenduses esitati õpetajate Tiina, Tiiu ja Triinu autoriloomingut. Lisaks üks tants Helena-Mariana Reimannilt.

 

Kuid enne veel kui algas etendus, näitasid oma oskusi kõige väiksemad tantsusõbrad. Kontsert-etendust alustasid Tiina Tantsustuudio põhirühmad, mida kokku on viis, suure ühisnumbriga "Ikka viis", kus lõpuks kõik 70 tantsijat lavale mahtusid. Suure aplausi saatel tehti kiirelt lava tühjaks, et publiku ette saaks astuda kõige tillemad, päkapikkudeks maskeeritud 3-aastased tantsijad. Neile järgnesid 4.-5., 5.-6. ja 6.-7.-aastased väikesed tüdrukud ja poisid. Kõik said uhkelt näidata, mida tantsutundides õpitud!

 

Minu viieaastane tütar, kes ka laval tantsis, ütles mulle pärast kontserti, kui olin teda tubli esinemise eest kiitnud: "Emme, meil ei läinud ju hästi. Meil läks natukene valesti see päkapiku tants. Sa pead seda meile veel tunnis õpetama!"

 

"Nii ruttu, juba läbi", kuulsin koridoris liikudes peale kontserti sahistavat.

"Oodake kevadeni", ütlen mina, siis tuleb jälle pikk kontsert, mis kõiki ära väsitab :)

 

Ilusat pühadeootust ja rõõmu kõigisse peredesse soovib Tiina Tantsustuudio nimel Tiina!

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates