VAHVAT SUVE ja KOHTUMISENI SÜGISEL!!!

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTunnustus Tiina Kaevule

Suur pidu ootab!

 

 

Alates jaanuari kuust on Tiina Tantsustuudio rühmad agaralt valmistunud Suureks Peoks, "maa ja ilm" XI noorte laulu- ja tantsupeoks, mis toimub Tallinnas 1.-3. juuli 2011. 

 

 

Suurest trallist jäävad seekord ilma kõige nooremad, Tt-stuudio IB rühm, kuna nende vanus ei küündinud veel õigetesse piiridesse. Kuna võimlejate ühe rühma suurus on ette määratud ja selleks on 8 võimlejat, siis tuli juba varakult mõtlema hakata, kuidas rühmad komplekteerida, sest meie rühmad on kõik palju suuremad kui 8 tantsijat. Selle tulemusena tekkis Tt-stuudio I ja III rühmast mõlemast kaks rühma, nii et konkurents peole pääsemise nimel hakkas toimuma ka ühe rühma siseselt. Kokku hakkas siis ettevalmistusi tegema 4 rühmatäit nooremaid võimlejaid (II-VI klass) ja 2 rühma vanemaid võimlejaid (VII-XII klass).

 

Juba sügisel, kui õpetajad osalesid kavade õppimise seminaril, sai selgeks, et meelakkumine see pole, sest kavad olid päris keerukadja väga tehnilised. Raskust lisas seegi, et tegu oli nii suurte vanusevahedega. Suurt vaeva tuli näha noorematel võimlejatel hundirataste harjutamisega.

 

Reedel, 15. aprillil oli aeg õpitu ette näidata, mil toimus tantsupeo ülevaatus. Viimastel nädalatel sai hulgaliselt aega treeningsaalis veedetud, nädalavahetustest lõivu võetud, et ikka kõik täpne ja perfektne oleks. Viimane proov sai tehtud veel vahetult enne ülevaatust kell 8:00, et terve rühma saaks ikka koos viimase lihvi anda.

 

Hiiumaa võimlejaid olid üle vaatama tulnud Võimlejate liigijuht Kersti Kull, kes on ka vanemate võimlejate kava "Ilma kutse" autor. Temaga kaasas oli assistent Urve Keskküla, kes on väikeste võimlejate kava "Mäng" autor ja teine assistent Marit Rae.

 

 

Ülevaatajate hindava ja täpse silma alla astus väikeseid võimlejaid kell 9:00, kokku 5 rühma, nendest neli Tt-stuudio ja üks Emmaste kooli rühm, kelle juhendajaks Helgi Taelma. Tt-stuudio kahte rühma juhendab Triin Salin ja kahte Tiina Kaev. Esitused olid täpsed ja puhtad. Ühistantsude kohta saime kiitvaid kommentaare liigijuhilt, kelle sõnutsi olid need ühed parimad, mida nad võimlejate esituses näinud on.

 

Suuri võimlejaid oli kokku 3 rühma: Tt-stuudio II rühm ja Tibi Tiina Tantsutrupp, juhendaja Tiina Kaev ja Kärdla Kultuurikeskuse tantsutrupp Grand, kellede ettevalmistus käis koos Tt-stuudio rühmadega. Kuna Tibi Tiina Tantsutruppi kuulub kõigest 6 tantsijat, aga etteantud liikmete arv oli 8, siis võeti appi oma nooremad sõbrad Tt-stuudio II rühmas, kes sugugi oma esitusega suurematele alla ei jäänud. Oma põhikava "Ilma kutse" tuli välja just nii nagu ette nähtud ja suurt tööd kroonis väga ilus esitus. Mõni tilluke eksimus, mis ette tuli, selle võib ajada lavanärvi kapsaaeda.

Peo pealavastaja kiitis jällegi üldtatntse "Oiget ja vasembat" ning "Eesti muld ja Eesti süda", mis tema sõnutsi olevat samuti ühed parimad, mis ta võimlejate puhul näinud on.

 

 

Selliste ülevate emotsioonidega mindi laiali tulemusi ootama. Suurt rõõmu tehtud töö ja õnnestunud ülevaatuse üle jäi varjutama teadmine, et kõik peole ei mahu, kuna soovijaid on kaugelt üle selle, palju välja mahutab. Väikeseid võimlejaid on peole tahtmas 900, aga selle loa saab endale kõigest 400.

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates