Tt-stuudio nooremate tantsijate (Kärdla ettevalmistusrühmad ja IX rühm) jõulupidu - 13. detsember kell 19:00 Kärdla kultuurimajas
Tt-stuudio vanemate tantsijate
(VIII, VII, VI ja V rühm) jõulupidu - 17. detsember kell 16:00 Kärdla kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedHooaja lõpuaakord - kevadkontsert "Mälestus"

Kõige suuremad sõbrad

 

 

 

Kätte on jõudnud taas jõuluaeg, mis on Tt-stuudios alati kiiret siginat-saginat täis! Sel aasta toodi publikku ette väike telesaade, kus lavalaudadel kekslesid ringi ammustest headest aegadest tuntud ja armastatud tegelased teleekraanilt.

Oma tempe võis näha tegemas Hunt Kriimsilma, ei puudunud Mõmmid ja Rebasereinud. Samuti olid Kessud ja Tripid, Hundipoiss Sulod, Postikanad, Vandersellid, Karlssonid, Äpud, Päkapikud, Hiired ja Anna-Liisad. Ühtekokku 18 erineva tantsunumbri jookusl tuli lavale 143 tegelast. Neist kõige nooremad vaid kolmeaastased, kes vapralt laval prožektorite valguses seisid ja publikul nunnumeetri lakke lõid.

 

Nagu kord ja kohus, sidus kogu õhtu sidus üheks tervikuks tädi telediktor, kes lava nurgas väga ametlikult ees ootavaid telesaateid tutvustas. Etendus oli tempokas ja lustakas. Ei saanud arugi, kui juba lõpp käes olid.

 

Kaheksateistkümnest tantsunumbrist, mis publikut rõõmustasid, oli spetsiaalselt selle etenduse tarvis loodud 16, mis tähendas ka nende tantsude esmaettekannet. Tantsude autorid Tiina Kaev ja Triin Salin. Üks tantsunumber oli loodud ka Tt-stuudio sõpruskollektiivi tantsuansambes Sõlekese õpetaja Helena-Mariana Reimanni poolt. Nimelt on 27. jaanuaril 2012. aastal toimumas Kärdlas ja Käinas Tt-stuudio ja tantsuansambes Sõlekese koostööprojekt "Tuhkatriinu", kus lavale tuuakse samanimeline tantsuetendus. Etendus kuulub tantsuansambli Sõleke repertuaari ja on loodud Ene Jakobsoni ja Helena-Mariana Reimanni poolt 2011. aasta kevadel. Etendus on Tallinnas pälvinud sooje kiidusõnu. Jaanuaris on seda võimalik näha ka kahel korral Hiiumaal.

 

Pilte vaata siit!

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates