Line-tants EI TOIMU!

Seoses eriolukorraga on Tt-stuudio distantsõppel!

Vaata siia!

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedToimekas ja rõõmustav märts

Hiiumaa TÜ annetab Säästukaardi boonusraha Tiina Tantsustuudiole

kontsert2

 

Hiiumaa TÜ otsustas 2012.aastal Säästukaardi klientide poolt kasutamata jäetud boonusraha summas 2205.32 eurot annetada Tiina Tantsustuudiole.

 

Tiina Tantsustuudios tantsivad lapsed pea kogu Hiiumaalt, stuudio põhirühmades tantsib 72 last ja ettevalmistusrühmades 97 last. Just stuudio üle-hiiumaaline haare sai annetussumma määramisel otsustavaks, sest ühistu eesmärk oli, et annetusest oleks võimalikult laialdane kasu. Pidulik tšeki üleandmine toimus Tiina Tantsustuudio kevadkontserdil. „Mul on väga heal meel, et Hiiumaa TÜ saab koos oma  heade klientidega anda oma panuse kohaliku kogukonna arenguks“ ( Merlin Tõnis).

ETK Grupp otsustas käesoleva aasta alguses, et Säästukaardi klientide poolt eelmisel aastal kasutamata jäetud boonusraha koguvääringus enam kui 70 000 eurot, saavad liikmesühistud heategevuseks annetada. Summa jaguneb ETK Grupi liikmesühistute vahel, kes otsustavad iseseisvalt, millises heategevusprojektis raha kasutada. ETK Grupi nõukogu üldine seisukoht oli, et raha tuleks annetada kohaliku kogukonna hüvanguks ja valdavalt lastega seotud projektidele.

 

Merlin Tõnis

Hiiumaa TÜ juhataja Melin Tõnis

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
MAI KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

9 Carina Chrystal Gloria Kärtner
11 Berit Tikenberg
11 Lisanna Üksik
12 Liisa Lõppe
28 Krislin Aru
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates