Line-tants EI TOIMU!

Seoses eriolukorraga on Tt-stuudio distantsõppel!

Vaata siia!

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Tt-stuudio tänu ja kummardus!

 

Tiina Tantsustuudio tänab meeldiva koostöö eest ja hindab kõrgelt Teie panust stuudio hüvangusse:

Kärdla kultuurikeskus, Kärdla lasteaed, Emmaste lasteaed, Kärdla Ühisgümnaasium, Kärdla Linnavalitsus, Hiiumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp, MTÜ Hiidlaste Koostöökogu, MTÜ Tantsumajakas, Hiiumaa Tarbijateühistu, Hiiu Leht, kauplus Ingel, kauplus Sõbralt Sõbrale, kauplus Samaaria, Kristjan Arunurm, Hiiumaa Turismiliit, Sveta Reinmets, Mari-Ann Teekel, Anu Pielberg, Evelin Lukk, MS Reisid, Tiit Reisid, GoBus Hiiumaa, Mulgi Reisid, perekond Värvad, Heino Veanes, Elga Nõmm, Merle Viilup, Tõnu Soop, Recado Meedia OÜ, Hanno Luukas ja kõik need head inimesed, kes vähemal või suuremal määral meie tegemistele kaasa aidanud on. Teie toetus ja abi tähendab meie jaoks palju!

 

Aitäh head ja abivalmid emad - isad, kes kunagi ei ütle ära abist, kui seda vaja läheb. Ilma teie toeta oleks meil palju raskem hakkama saada. Suur aitäh kõigile lapsevanematele toreda koostööaasta eest. Aitäh, et te ikka toetavatena meie seljataga seisate.

 

Kohtumiseni sügisel

Kogu Tt-stuudio suure pere nimel Tiina Kaev

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
MAI KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

9 Carina Chrystal Gloria Kärtner
11 Berit Tikenberg
11 Lisanna Üksik
12 Liisa Lõppe
28 Krislin Aru
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates