TIINA TANTSUSTUUDIO SÜNNIPÄEVA NÄDALALÕPP-
LÜKATUD EDASI 2021. AASTA KEVADESSE


Line-tants: teisipäeviti kell 20:00 Kärdla Põhikooli väikeses saalis- lisainfo

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedKaks eripreemiat Tt-stuudiole

Kaks eripreemiat Tt-stuudiole

29. novembril toimus Tallinnas Lindakivi Kultuurikeskuses Estraadi- ja Rahvastetantsude festival, millest on eelnevatel aastatel osa võtnud ka Tiina Tantsustuudio rühmad. Nii sõideti ka sellel aastal kogemustejahile.

Varahommikul asusid Tallinna poole teele Tt-stuudio neli rühma, kokku 53 tüdrukut, et siis öötundidel taas kogemuse võrra rikkamana koju naasta. Hommikul asusime teele hea teadmisega, et ükskordki on asjalood sedasi, et saame ära oodata festivali lõpu, kuulata ära tulemused ja siis rahulikult kodu poole sõitma hakata, siis lõppkokkuvõttes kujunes päev sootuks teisiti.

 

Kuna sellel aastal ei toimu Koolitantsu festivali enam oma juba harjutud tavapärases vormis, siis oli tung Lindakivis toimunud festivalile oluliselt suurem, kui tavaliselt. Juba eelnevalt oli teada, et nooremate vanuseastmete kontsert kestab nii kaua, et õhtuse kontserdi ehk vanemad vanuseastmed proove teha ei saagi.

 

Lindakivisse jõudes sai üsna ruttu selgeks, et proovigraafikud on oma pool tundi plaanitust maas. Kui meie prooviaeg oleks pidanud olema kell 11:23, siis lavale saime alles 12:13 ja olgu öeldud, et kell 12:00 pidi algama tegelikult juba kontsert. Kuna aeg oli nii palju üle, siis meie kaks rühma üldse proovi sellel hetkel ei saanudki. Kontsert algas 45 minutise hilinemisega, nii muutus meie rahulik praamile sõit aina kiiremaks. Kontserdi vaheajal anti meile luba siiski ka nende rühmadega kardina taga proov ära teha, kes enne sellest ilma olid jäänud.

Kontsert ise läks hästi. Meie tüdrukud tegid kõik head, emotsionaalsed ja energilised etteasted. Esimesel kontserdil oli ühtekokku 75 tantsunumbrit. Vaene žürii, kes pidi pärast seda suutma veel ka otsuseid teha.

Kell 17:00 lõppema pidanud kontsert aina venis ja venis. Meil olid broneeritud piletid kinno, kuid 25 minutit enne seansi algust oli üks rühm tüdrukuid veel laval. Teised istusid juba bussis ootel. Head abilised lapsevanemad tegid ühe telefonikõne kinno, et küsida, kas meid lastakse sisse, kui hilineme pisut, siis saime vastuseks, et ootame teid 15 minutit. Nii oligi! IV rühm lavalt maha, suuremad ootasid juba, et aidata tüdrukutel kiiresti riietada ja läinud nad olidki, justkui tornaado oleks garderoobist üle käinud, aga asi toimis.

 

Autasustamise tseremoonia tõi meile palju rõõmu, sest just Tiina Tantsustuudio V rühmale anti eripreemia hea energia ees. See oli V rühma esimene tunnustus, mille nad saanud on ja rõõmuhõiked ei lakanud, kui sellest neile koduteel bussis teatasin.

 

Teine kontsert, kus tantsisid meie kõige vanemad kaasasolijad ehk Tt-stuudio I rühm, algas poolteisetunnise hilinemisega. Tüdrukud tegid samuti head etteasted nagu nooremad stuudiokaaslasedki. Peale seda, kui kontsert oli peale hakanud, siis sujus kõik ladusalt, kuid meid see enam ei aidanud, tulemusi ikka ära oodata ei saanud, sest muidu oleks praam ära sõitnud.

 

Praamil olles helistas festivali peakorraldaja ja tõi meile rõõmusõnumi. Esimest korda festivali ajaloos anti välja eripreemia ainuisikuliselt õpetajale ja selle pälvis õpetaja Tiina Kaev eakohaste tantsude loomis eest!

 

Pilte vaata siit!

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

DETSEMBER
4 Linda Jürimäe
20 Anni Soonik
20 Mari Soonik
 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates