Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Suur saak!

Veebruari viimase nädalalõpu (27.-28. veebruar 2015) veetis Tt-stuudio suur pere ratastel, alustades külalisetendusega Kose kultuurikeskuses ja lõpetades Raplas Vabariiklikul Koolispordiliidu Võimlemisfestivalil, kust toodi koju laureaaditiitel ja kaks eripreemiat!


Mõte minna Kosele oma etendust tantsima tuli sellest, et kuna kõik Tt-stuudio rühmad olid veebruari lõpus sõitmas Raplasse, et osaleda Koolisprodi Liidu Võimlemisfestivalil ja eelmistel aastatel on käidud eelmisel õhtul ise teatrielamust saamas, siis seekord polnud ühelgi teatril meile midagi sobivat pakkuda, seega otsustasime ise teatrit teha. Olime valmis meisterdanud toreda etenduse "Pöial-Liisi", miks mitte seda näidata siis ka väljaspool kodusaart. Oleme varematel aastatel saanud lahkelt peavarju Oru koolist ja Kose vallas olid tuttavad ees, siis saigi ideega talvel Kose kultuurikeskuse direktrissi poole pöördutud, kes kohe mõttest kinni haaras ja takistusi selle teostumiseks ei näinud. Nii oodatigi meid 27. veebruaril Kosele. See oli paras väljakutse, sest selline kogemus meil veel kogemustepagasist puudus, et minna täispika etendusega võõrale lavale, võttes kaasa autotäie dekoratsioone ja 60 tantsijat. Aga väljakutsed meile meeldivad!

Sõitsim Kärdlast välja juba hommikul, et varakult kohal olla, vaadata üle tingimused, tutvuda lavaga, üles panna dekoratsioonid ning etendus läbi tantsida. Meid oodati ja võeti vastu väga soojalt ning sõbralikult. Kose Kultuurikeskus on uus ja väga ilus, heade tingimuste ja mitmekesiste tehniliste võimalustega, milliseid meil kodusaalis pole. Nii sai proovis katsetatud erinevaid valgusefekte, mis etendust ilmestasid ja huvitavamaks muutsid

18:00 läks saal pimedaks ja võisime "Pöial-Liisi" käima lükata. Peale tamburiinipaelte mahalangemise, konnaema kukkumise ja ühe lillehaldja ühe sussiga tantsimise midagi  ootamatut ei juhtunudki. Kõik sujus kui õlitatud, publik oli soe ja kummardada saime lausa kaks korda, sest aplaus ei tahtnud lõppeda. 

Öö veetsime juba tuttavas Oru koolimajas, kus meid lahkelt ikka ja jälle võõrustatakse, kui abi palume. 28. veebruari hommikul sõitsime edasi Raplasse, kus toimus selleaastane Koolispordiliidu Võimlemisfestival. Varasematel aastatel on seda võistlust peetud Keilas ja viimastel aastatel Viljandis. Asukohamuutust tervitasime meie küll suure rõõmuga, sest Raplast on meil palju lihtsam koju jõuda ja ei pea öö peale jääma, kusjuures saame rahulikult võistlustel lõpuni olla.


Võistlustulle astusid kõik viis rühma liikumisrühmade kategoorias. Võistluspäev kulges ilusti ajagraafikus, nii et peale tublisid esitusi seisime rahulikult lõpudefileel rivis ja ootasime põnevusega tulemusi. Rõõmustamiseks oli põhjust rohkem kui küll, sest välja kuulutati Kärdla Ühisgümnaasiumi IV liikumisrühm (Tt-stuudio IV rühm) kui LAUREAAT IV-VI klasside vanuseastmes tantsuga "Konna elu". Täpsustuseks olgu öeldud, et Tiina Tantsustuudio esindab nendel võistlustel Kärdla Ühisgümnaasiumi.

See polnud veel kõik, millega meid sellel päeval rõõmustati. Eripreemia pälvis Tt-stuudio III rühm (Kärdla Ühisgümnaasiumi III liikumisrühm) kaasahaarava kompositsiooni eest tantsuga "Lend lõunasse". Lisaks saime kõige suurema esindatuse eripreemia, nii et tõeliselt suur saak! Võisime uhkelt kodu poole sõitma hakata südames rahulolu ja rõõm saavutatu üle! Ainult tantsija ise teab, milline töö seisab selle tagal, et nii kaugele jõuda!

 

Pilte vaata siit!

 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates