Tt-stuudio V lennu lõpuetendus
"Kaunitar nõiutud lossis"
17-20. aprill 2024 Kärdla Kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Tantsupeokarussell edukalt läbitud!

Möödunud aasta oktoobris astus Tt-stuudiost tantsupeokeerisesse kolm rühma, kes kõik olid vastu võtnud otsuse, et soovivad suurest peost osa saada! Nii hakatigi keeruliste kavade kallal pusima!


Repertuaar polnud sugugi kergete killast, kuid see ei heidutanud kedagi. Sootuks keerulisem oli organiseerida Tt-stuudio V rühma tööd, kuna tantsupeol ette nähtud vanusepiir, mis eraldab nooremaid ja vanemaid võimlejaid, jaotas ühe rühma kaheks. Nii tuli leida aeg, et teha trenne eraldi. Kuid ka see mure sai lahendatud ja kavad ilusti omandatud.

Ülevaatus, kus meie õpitu hindamisele läks, toimus 2. aprillil Kärdla Kultuurikeskuses, millega panime maha mõõdupuu kogu Eesti võimlejate jaoks, sest meie ülevaatus oli esimene.

Nüüd, kui tulemused on tulnud, rõõmustame, sest kõik rühmad, kes ette tantsisid, ka Tallinna peole pääsesid!

Tt-stuudio V rühma V ja IV klassi tüdrukud - väikesed võimeljad
Tt-stuudio V rühma VI klassi tüftukud - suured võimlejad 1
Tt-stuudio IV rühm - suure võimlejad 1
Tt-stuudio III rühm - suured võimlejad 2

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates