HEAD UUT AASTAT!

 

 

 

Meeleolupilt

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTiina Tantsustuudio V rühma hooaja põnev lõpp! - Kaunas ja Tallinna Võimlemispidu „Need värvid”

Algas stuudio 13. hooaeg ja tüdrukud on kui "vedrud"

Kätte on jõudnud november ja Tt-stuudio tantsijad on juba mitu nädalat usinalt treeningsaalis samme ritta seadnud, et pakkuda oma sõpradele uusi ja toredaid elamusi!

Täna, 10. novembril sai ühe ilusa tantsulise kingitusega antud emotsionaalne avapauk ka selle hooaja esinemiste seeriale!

Tt-stuudio I rühm, kes ühtlasi lõi sellega lahti ka oma viimase hooaja Tt-stuudios, sõitis hilisel pärastlõunal külla Tohvri hooldekodusse, kaasas väike meeleolukas kontsertprogramm, et rõõmustada sealseid elanikke ja tuua vaheldust argirutiini. Vahetu ja soe vastuvõtt andis suure emotsiooni ka tantsijatele, sest suurelt lavalt sellist sidet publikuga tavaliselt ei teki. Kõige toredam oli see, kuidas üks vanaproua muretsedes sõnas, et lase ikka tüdrukutel vahepeal puhata ka, nad on kindlasti väsinud nad on nagu "vedrud". Sel hetkel olime lõpetanud just ühe tempoka hüpleva tantsu.

Kui kõik viis tantsu ette kantud olid ja kummarduski tehtud, siis ütles üks vaikne hääleke, et äkki nad tantsiks ikka ühe tantsu veel. Seepeale kostis teine natuke söakam, et las nad lähevad nüüd ikka puhkama, nad on ju väsinud ka. Aga kui publik soovib, siis mis väsimusest juttu saab olla, ikka jaksame tantsida. Küsimuse peale, et mida me tantsime, siis ütles see sama vaikse häälega proua, et tehke seda, kus see jalg sedasi välja käis ja ise toksis jalaga vastu maad. Saime kohe aru, millest jutt, just see sama, kus tüdrukud "vedrudena" hüppama pidid. Nii siis tantsisimegi lõpetuseks veel ühe korra "Regitantsu".

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm, see annab vastu nii palju!

 

Käesolev hooaeg on stuudiol juba kolmetestkümnes ja seda üle aastate arvuka seltskonnaga. Peale selle, et sel aastal tegutseb 6 põhirühma ja Emmaste ettevalmistusrühmad, oli eriti suur tung Kärdla ettevalmistusrühmadesse. Ja mis veel kõige toredam, poisid on taas tantsurivis! Kui Emmastes on poisid kogu aeg pildil olnud, siis Kärdlas kahjuks juba mitu aastat enam mitte, kuid sel aastal sai see viga edukalt parandatud.

Oktoobris alustas  tööd ka uus, Tt-stuudio VII rühm, kus hetkel tantsib 10 I klassi õpilast.
Samuti jätkavad treeninguid Tt-stuudio I, III, IV, V ja VI rühm ning tantsusamme seavad ritta ka line-tantsuhuvilised naised.

Ees on uus ja põnevaid ettevõtmisi täis aasta. Kalendrisse vaadates jagub igasse kuusse midagi vahvat, mida oodata ja milleks valmistuda. Algus tehtud, järgneb  jõulutrall, Koolitants, laager, Võimlemisfestival, etendus, festival Kauni rühiga ellu, Kaunas, Tallinna ja Harjumaa võimlemispidu, Lastefestival .... nii et tegemist on küllaga ja see pole veel kaugeltki kõik!

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!
 
 DETSEMBER
1 Hanna Kuum
 4
 Eliisabet Rehepap
6 Liisa-Bret Tall
9 Simona Rätsep
10 Mirjam Aul
13 Katharina Simson
15 Margaret Rehepap
17 Berenike Järvekülg
23 Sandra Reino

 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates