VAHVAT SUVE ja KOHTUMISENI SÜGISEL!!!

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTt-stuudio treeninglaager Paladel

Segasummasegased jõulud

"Segasummasegased jõulud", mis need küll olla võiks...?
Kui juba SEGSUMMASEGASED, siis on kindlasti sellesse segatud Pipi. Ja nii see täpselt oligi!

 

Keset detsembri kuud, täpsemini 12. detsembril 2018. aastal kogunes terve saalitäis külalisi Kärdla kultuurikeskusesse, et vaadata Tiina Tantsustuudio tantsijate esinemist. Korraga tormas jutuvada saatel saali, kuusk järgi lohisemas Pipi Pikksukk ja oli ülimalt üllatunud, et nii palju inimesi on tema jõulupeole tulnud. Siiski pidi ta veidi pettuma, kui lapsed talle ütlesid, et see pole sugugi mitte nii, vaid hoopis Pipi sattus Tiina Tantsustuudio jõulupeole.


Õnneks kohanes Pipi selle uudisega kiiresti ja võttis oma kätte õhtu juhtimise, mille tulemusel kujunes välja meeleolukas kontsert. Pipi lõbustas publikut oma toredate lugudega, teraste tähelepanekute ja vahvate küsimustega, nii et lapsed toredasti kaasa elasid ja saalist naerupahvakuid kostis.

 

Pipi toimetuste sekka esitasid tantsijad kakskümmend tantsunumbrit, mis peamiselt olid "jõululised" ja need, mis jõulutantsude kategooriasse ei kuulunud, Eestiteemalised etno-folk tantsud. Lavalaudadel tantsisid tantsjad alates kolmandast eluaastast kuni gümanistideni välja, ühtekokku pea 280 tantsujalga.

 

 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates