HEAD SUVEVAHEAEGA, KOHTUME SÜGISEL!

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised7 tantsu Koolitantsul piirkondlikus voorus

Kummardus ja tänu!

Hooaja lõpetuseks soovib Tiina Tantsustuudio suur pere öelda aitäh oma paljutele sõpradele, kes erineval viisil oma tuge pakuvad ja abistavad ja just eriti neid koostööpartnereid ja häid abilisi, kes viimasel hooajal on stuudio töösse panustanud: Hiiumaa vald, Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla Kultuurikeskuse toimekas naiskond, Kärdla ja Emmaste lasteaia toetavad pered, Hiiumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp, Kohalik Omaalgatuse Programm, Hiiu Leht, MTÜ Jääk ja Praak, MTÜ Tantsumajakas, Heino Veanes, Rasmus Pertel, Grete Olev, Urve Mäeots, Krislyn Kroon, Elga Nõmm, Reet Krieger, Liis Soonik, Maarion Maanas, Maire Kallismaa, Siret Tara, Laly Truve, Sandra Jaanimets, Helina Võrno, Evelyn Paumees, vilistlased Dana Lukk, Marta Eller, Anette Matto.

Ja loomulikult õpetaja tugirühm, ilma kelleta oleks keeruline toime tulla ja kes on alati valmis abiks olema kas siis lava taga riietumisel, laagri korraldamisel, reiside saatmisel ja muud pööraste ideede toestamisel: Helin, Anu, Marina, Evelin, Marin, Karin, Meril, Ingla, Auriika.

Samuti aktiivsed tantsijad, kes õpetajat korraldustöödes abistavad ja rõõmuga erinevaid väljakutseid vastu võtavad ning kui vaja, siis ka asendava!

Suur aitäh kõigile lapsevanematele, kes Te usaldate ja toetavatena meie seljataga seisate!

Ja muidugi meie hea publik, kes Te meid ikka vaatamas käite!

Järgmisel hooajal juba uued elamused!

Tiina Kaev

Tt-stuudio õpetaja

 

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SUVE
SÜNNIPÄEVALASTELE!

JUUNI
3 Anette Lillemäe
8 Maria Eller
10 Kreete Pilv
24 Lotta Vals
24 Miia Üksik
26 Helga Kaibald
27 Loore Pruul

JUULI
3 Carolin Pill
7 Jete Loora Teeäär
10 Liis Mändmets
13 Maarion Eestleol
24 Susanna Lota Juursalu

AUGUST
3 Lisann Tootmaa
11 Piia Lees
16 Delis Sinilaid
26 Viktooria Vesingi

 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates