Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedVõimlemisrühm Liine XX tantsupeol "Minu arm"

Võimlemisrühm Liine XX tantsupeol "Minu arm"

 

Tantsupidu "Minu arm" räägib meie Eestimaast tantsukeeles. Hiiumaalt osales tantsupeol Tiina Tantsustuudio naisvõimlemisrühm "Liine", kes on ainuke naisvõimlemisrühm Hiiumaal. Meiega koos oli peol veel Tt-stuudiost kolm noorte rühma.

Võimlemisrühm "Liine" alustas oma tegevust aastal 2008, mille kutsus ellu tantsuõpetaja Tiina Kaev. Rühmas tantsivad igas vanuses „hakkajad“ daamid, kes soovivad oma võimeid proovile panna.

Igapäevaselt rühm koos ei käi, vaid ikka siis, kui ees on ootamas ilus pidu. Nii on osaletud alates aastast 2009 kõikidel suurtel tantsu- ja võimlemispidudel: 2009. a XVIII tantspeol "Meri", 2010. a Spordiselts Kalev võimlemispeol "Pidu läheb käima", 2014. a XIX tantsupeol "Puudutus", 2014. a Soome spordiselts TUL pidustustel, 2016. a V Eestimaa võimlemispeol "Hingelind" ja 2019. aastal Helsingis toimuval Soome spordiseltsi TUL 100 pidustustel ja Eestis toimuval tantsupeol „Minu arm“ võimlemiskavadega "Rukkirääk" ja "Rabahaldjad" ning „Tuljak“ ja „Maahing“.

Sellel aastal toimuvaks tantsupeoks alustasime tantsude õppimisega oktoobris ning märtsis toimunud tantsupeo ülevaatuse läbisime edukalt. Selleks, et Tallinnas toimuvatel harjutusproovides sammud selgemad oleksid, võtsime oma kavadega osa ka Hiiumaal toimunud üritustest.

See ka õnnestus tänu Tiina asjatundlikule juhendamisele.

Tantsupidu oli äärmiselt ilus ja peol esitati koreograafiliselt väga huvitavaid ja meeleolukaid tantsunumbreid. Vedas väga ka ilmaga, lubatud suur vihm jäi tulemata ja peolised ning külalised said nautida ilusaid pidusid.

Anu Pileberg
üks Liinedest

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates