HEAD SUVEVAHEAEGA, KOHTUME SÜGISEL!

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTiina Tantsustuudio rõõmustab - õpetaja Tiina - Tantsuspetsialist, tase 7

Võimlemisrühm Liine XX tantsupeol "Minu arm"

 

Tantsupidu "Minu arm" räägib meie Eestimaast tantsukeeles. Hiiumaalt osales tantsupeol Tiina Tantsustuudio naisvõimlemisrühm "Liine", kes on ainuke naisvõimlemisrühm Hiiumaal. Meiega koos oli peol veel Tt-stuudiost kolm noorte rühma.

Võimlemisrühm "Liine" alustas oma tegevust aastal 2008, mille kutsus ellu tantsuõpetaja Tiina Kaev. Rühmas tantsivad igas vanuses „hakkajad“ daamid, kes soovivad oma võimeid proovile panna.

Igapäevaselt rühm koos ei käi, vaid ikka siis, kui ees on ootamas ilus pidu. Nii on osaletud alates aastast 2009 kõikidel suurtel tantsu- ja võimlemispidudel: 2009. a XVIII tantspeol "Meri", 2010. a Spordiselts Kalev võimlemispeol "Pidu läheb käima", 2014. a XIX tantsupeol "Puudutus", 2014. a Soome spordiselts TUL pidustustel, 2016. a V Eestimaa võimlemispeol "Hingelind" ja 2019. aastal Helsingis toimuval Soome spordiseltsi TUL 100 pidustustel ja Eestis toimuval tantsupeol „Minu arm“ võimlemiskavadega "Rukkirääk" ja "Rabahaldjad" ning „Tuljak“ ja „Maahing“.

Sellel aastal toimuvaks tantsupeoks alustasime tantsude õppimisega oktoobris ning märtsis toimunud tantsupeo ülevaatuse läbisime edukalt. Selleks, et Tallinnas toimuvatel harjutusproovides sammud selgemad oleksid, võtsime oma kavadega osa ka Hiiumaal toimunud üritustest.

See ka õnnestus tänu Tiina asjatundlikule juhendamisele.

Tantsupidu oli äärmiselt ilus ja peol esitati koreograafiliselt väga huvitavaid ja meeleolukaid tantsunumbreid. Vedas väga ka ilmaga, lubatud suur vihm jäi tulemata ja peolised ning külalised said nautida ilusaid pidusid.

Anu Pileberg
üks Liinedest

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SUVE
SÜNNIPÄEVALASTELE!

JUUNI
3 Anette Lillemäe
8 Maria Eller
10 Kreete Pilv
24 Lotta Vals
24 Miia Üksik
26 Helga Kaibald
27 Loore Pruul

JUULI
3 Carolin Pill
7 Jete Loora Teeäär
10 Liis Mändmets
13 Maarion Eestleol
24 Susanna Lota Juursalu

AUGUST
3 Lisann Tootmaa
11 Piia Lees
16 Delis Sinilaid
26 Viktooria Vesingi

 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates