Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedVõimlemisrühm Liine XX tantsupeol "Minu arm"

Tiitlisadu Võimlemisfestivalil 2009

28. veebruaril 2009 osales Koolispordiliidu poolt korraldataval Võimlemisfestivalil Viljandis 3 Kärdla Kultuurikeskuse Tiina Tantsustuudio rühma (juhendaja Tiina Kaev) ja tantsutrupp "Grand" (juhendaja Lembe Rätsep), kes esindasid Kärdla Ühisgümnaasiumi. Osaleti neljas vanuseastmes liikumisrühmade kategooria.

Võistluste tulemused olid suurepärased! Koju toodi kaks laureaaditiitlit ja kaks eripreemiat.

II astmes e 4.-6. klasside vanusekategoorias saavutas laureaaditiitli Tiina Tantsustuudio II rühm tantsuga "Hambad puhtaks". Trupi juhendaja ja tantsu autor Tiina Kaev
IV astmes e 10.-12. klasside vanusekategoorias kaitses laureaaditiitlit Tibi Tiina Tantsutrupp tantsuga "Sunrise". Trupi juhendaja ja tantsu autor Tiina Kaev. 2008. aasta Võimlemisfestivalil saavutatu laureaaditiitel koostöös tantsutrupiga Missy (juhendag Epp Eller), tantsuga "Tuli", mille autor oli Epp Eller.

Lisaks laureaaditiitlitele saadi eripreemia tervikliku kompositsiooni eest tantsuga "Sunrise" ja eripreemia rohke rühmade osavõtu eest.

 

Vaata siia!

Loe artiklit ajalehest!

 

 

 
Tibi Tiina Tantsutrupp
 

 

Tt-stuudio II rühm

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates