INFOTUNNID LAPSEVANEMALE!
21. september kell 18:00 - VI rühm
21. september kell 19:00 - IV ja V rühm
30. september kell 19:00 - VII rühm

Line-tants alustab: teisipäeviti kell 19:30 Kärdla Põhikooli väikeses saalis- lisainfo

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedUute Naistetantsude konkurss

Uute Naistetantsude konkurss

9. novembril 2019 toimus Jõgeval Uute Naistetantsude konkurss, mille eesmärgiks oli leida uut ja huvitavat repertuaari 2021. aasta juuni kuus toimuvale III Eesti Naiste Tantsupeole PereLugu.Jõgeva

Konkursile oodati tantse tüdrukutele, neidudele, naistele ja memmedele. Konkursil osalemiseks kvalifitseerusid tantsud, mis olid loodud eesti rahvamuusikale, rahvamuusika töötlusele, eesti autorite muusikale ja lähtusid eesti rahvatantsu
põhisammudest ja tantsutraditsioonidest. Samuti pidi tants olema originaallooming.

Eelvooru, mis toimus video vooruna, laekus 88 võistlustööd, millest žürii valis välja 46 tantsu, mis tulid ettekandmisele Jõgeval toimud finaalis.

Kuigi Tiina Tantsustuudios viljeletakse peamiselt estraadi- ja showtantsu, siis on ka eesti tants õpetaja Tiinale hingelähedane. Nii leiavad tee lavale ka tema loodud autoriloomingulised eesti tantsud, mida tüdrukud hea meelega tantsivad. Ka varasematel aastatel  on Tt-stuudio osalenud Uute Tantsude konkurssidel ja 2010. aastal ka koju toonud kaks preemiat tantsudega "Regitants" (Uute Naistetantsude Konkursilt Jõgevalt) ja "Igal ajal" (Uute tantsude konkursilt Tallinnast)

Sel korral valiti õpetaja Tiina loodud tantsudest finaali vääriliseks kuuest esitatud tantsust kaks: III rühma "Pesunaiste polka" ja IV rühma "Igatsus", mis on leidnud sooja vastuvõtu ka kodupubliku hulgas.


"Kuigi kumbki tants äramärkimist ei leidnud, oli juba ainuüksi rahvatantsu maastikul finaali pääsemine suur võit, mis väga rõõmustas ja kõigile sära silma tõi. Tüdrukute esitused Jõgeval olid emotsionaalsed, puhtad ja ilusad. Konkurentide tantsud huvitavad ja tehnilised. Oli väga palju tugevaid tantse, huvitavaid leida nii muusikas kui liikumises. Oli au olla kõrvuti finaalis nii tugevate ja kogenud tantsuloojatega."


Viide: konkursist ja selle tulemustest saab lähemal lugeda Maalehes ilmunud artiklist: "Viis tundi naudingut kaunitest tantsivatest naistest" 11.11.2019

Pilte saab vaadata siit!

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

SEPTEMBER
9 Mia Kalmus
11 Mall-Kristell Kattel
23 Maria Poolakene
26 Mia Nööp
 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates