Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedInfoEsinemeKutsu meid esinema

Tunnustuspreemia Koolitantsult

17. aprillil toimus Viljandis Ugala teatris Koolitants 2022 Viljandi- ja Jõgevamaa piirkondlik voor. Kokkuleppel Koolitantsu meeskonnaga sai just sellel päeval võimaluse osaleda ka Tt-stuudio oma nelja rühmaga kokku kuue tantsuga. 

Päev oli pikk ja kohapeal oldud aeg lühike, said tantsijad üle pika aja tunda võistlusmelu, mis VIII rühma jaoks oli lausa esmakordne. Samuti olid nemad esimest korda väljas oma pisikest "tikutopsist" ehk tillukesest Kärdla kultuurikeskuse lavalt, mis lühikeses proovis omajagu segadust külvas. Siiski olid just nemad need, kes pälvisid oma tantsuga "Teel unemaale" tunnustuspreemia turvatunnet loova rekvisiidi kasutuse eest. 8

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates