VAHVAT SUVE ja KOHTUMISENI SÜGISEL!!!

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedInfoInfo

Vabapääse tantsupeole

 

Kui kõik tantsurühmad ja laulukoorid veel pingeliselt oma kohtuotsust tantsu- laulupeole pääsemise kohta ootavad, siis Tibi Tiina Tantsutrupp ja naisvõimlemisrühm Liine võivad juba rahulikult hingata ja rõõmustada.

 

29. aprillil kell 13:00 toimus Kärdla Kultuurikeskuses viimane tantsu- laulupeo eelproov/ülevaatus, kus pidid oma oskusi näitama kaks ainukest võimlemisrühma, kes Hiiumaalt üldse tantsupeole minna soovisid: Tibi Tiina Tantsutrupp ja naisvõimlemisrühm Liine, mis just eksta tantsupeo jaoks kokku tulnud. Viimane koosneb hakkajatest daamidest, kellel enne polnud mingit kogemust võimlemise valla. Nad on tantsinud paar aastat Tiina Kaev´u käe all line-tantsu. Daamid avaldasid soovi proovida ja oma võimeid proovile panna ja kandideerida 2009. aasta XVIII tantsupeole, nii et tegu on ühekordse projektiga. Nii ongi nad alates 2008. oktoobri kuust Tiina Kaevu käe all varbasirutust harjutanud.

 

Hiiumaal oli rühmasid üle vaatamas Riina Voolpriit, kes on võimlemisrühmade üldjuht, kes tervitas võimlejaid ja julgustas rahulikuks jääma. Meeleolu oli rahulik, kuid vaikselt pingeline. Mõlemad rühmad esitasid oma kavad väga hästi ja pälvisid sellega ka kiidusõnu. Oli väikeseid erinevusi rühmade vahel, mis tuleb veel enne pidu ühtlustada. Saime mõned näpunäited ja lõpetuseks soovis Riina Voolpriit: "Palju õnne, kõik on pääsenud peole. Tegelikult kirjutasin ma teid juba praamil platsile ja otsustasin, et kui te nüüd tantsida ei oska, siis ei lähe ma siit enne ära, kuni selgeks saate!"

 

Loe artiklit ajalehest! 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates