Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedHooaja lõpuaakord - kevadkontsert "Mälestus"

Hooaja lõpuaakord - kevadkontsert "Mälestus"


 
 
Jälle üks tantsuaasta on lõppemas. Selle tööka ja mitmekesise aasta võttis kokku tantsustuudio suur kevadkontsert "Mälestus", mis toimus Kärdla Kultuurikeskuses 25. mail. Kõigile ootuspäraselt oli saal rahvast täis. Istekohti jäi väheks nagu eelmistelgi kevadkontserditel. "Mälestus" oli juba järjekorras kolmas.  
Selles aastas on olnud palju rõõmu ja ilusaid saavutusi. Koju toodi kaks laureaaditiitlit, mitu eripreemiat, saadi vabapääse tantsupeole ja tantsiti Koolitantsu finaalis. Lisaks sellele veel hulgaliselt kontserte kodusaare publiku ees. Kuid kahjuks jääb seda hooaega varjutama suur valu ja kurbus kalli tantsukaaslase ja sõbra kaotuse pärast. Sellest ka kevadkontseri nimi "Mälestus". 
 
Kontsert algas lauluga "Päikselisem pool", mis oli olnud Marise lemmiklaul ja mida esitasid õhtujuht Indrek Hunt ja Triin Salin. Laulu lõpus süüdati küünal lavanurgal. Seejärel suundusid pilgud videoekraanile, sest just sealt esitati järgmine tantsunumber. Viimane salvestus Marisest tantsulaval, Belgias 2008 aasta juulis. Peale seda tantsis Tibi Tiina Tantsutrupp armsale sõbrale pühendatud tantsu "Igal ajal...", sest tants oli Marise jaoks "Igal ajal, igal pool, kogu aeg..."
 
Alles nüüd võis kontsert edasi minna oma rada.  
 
Lavale tulid järgemööda väga erinevas vanuses tantsusõbrad. Kõige nooremad olid lausa kolmeaastased. Vastukaaluks nendele tibudele näitasid oma tantsusamme ka line-daamid. Kava oli väga mitmekesine ja mis seal salata, pikk. Kontsert toimus kahes osas ja kestis ühtekokku üle kahe tunni. Kuid kõik ju soovivad oma oskusi näidata. Ühtekokku esitati 38 esinemisnumbrit, milledest neli olid laulud, mida esitasid väikesed laululapsed Kärdla lasteaiast õpetaja Rita Leplandi juhendamisel.
Kontsert sujus libedalt, ootamatusi ette ei tulnud ja meeleolu oli vaatamata pikast kontserdist  ja umbsest ruumist väga soe. Publik elas tantsudele väga kaasa ja ergutas laval olijaid aplausidega.
Tiina Tantsustuudio tänas omalt poolt tänukirjade ja lilledega meeldiva koostöö ja toetuse eest neid nähtamatuid haldjaid,  ilma kelleta oleks tegutsemine ja toimetulemine hulga raskem ja ilma kelleta poleks kontsert olnud selline nagu ta oli: Kärdla Kultuurikeskus, Kärdla Linnavalitsus, Kärdla Ühisgümnaasium, Kärdla Lasteaed, eralasteaed Mõmmi, Hiiumaa Kultuurkapital, Helga Nõmm, Tõnu Soop, Heino Veanes, Rita Lepland, Indrek Hunt, Piret Põllu, Eike Meresmaa, Õnne-Liis Ennok, tantsuansambel Sõleke, Mari Värva. 
 
Kontsert lõppes Tibi Tiina Tantsutrupi poolt esitatud "Regitantsuga", mille lõpuks täitus lava lustlike karglevate tantsijatega. Õpetaja Tiinale tehti üks suur-suur grupikalli ja siis juba lõpukummardus. Üks võimas lõpuakord oli selleks aastaks kõlanud, kuigi puhkama ei saa veel keegi minna, kuna ees ootavad nii mõnedki esinemised ja tantsupeole sõit juuni lõpus.
 
 
 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates